Üretken belediyecilik

Üretken belediyecilik

31 Mart yerel yönetimler seçimlerinin çalışmalarına devam eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Başkan adayı Serdar Yarar, ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

  • Kategori : Gündem
  • 31 Ocak 2019 Perşembe
  • 12:47

En aktif çalışan aday olarak dikkatlerini üzerine çeken MHP Kırıkkale Belediye Başkan adayı Serdar Yarar, vatandaşlarla bire bir sohbet ediyor.

40 SORUNA 40 PROJE

31 Mart yerel yönetimler seçimlerine ziyaretleri ile devam eden MHP Belediye Başkan Adayı Serder Yarar, vatandaşların isteklerini ve sorunlarını dinledi. El ele vererek daha iyi bir Kırıkkale için el birliği ile çalışacaklarını ifade eden MHP Kırıkkale Belediye Başkanı Serdar Yarar yaptığı açıklamada Birlik ve beraberlik içerisinde inanın çok büyük önemli işlere imza atacağız. Kırıkkale’miz için 40 soruna 40 proje hazırlayarak çıktığımız bu yolda sizlerin desteği bizleri heyecanlandırmıştır. Bu heyecanı 31 Mart akşamına kadar sürdürerek süreci zaferle noktalayacağımıza olan inancım tamdır. Biz yönetime geldiğimizde herkese adaletlice davranacağımızın sözünü veriyorum. Üretken belediye ve markalaşmakta Kırıkkale’yi değiştireceğiz. Sizlerle gönül gönüle vererek bir değişim yapacağız” ifadesini kullandı.

BİRAN OLSUN YALNIZ BIRAKMAMAYA ÇALIŞTIK

Yarar, “24 Haziran seçimlerinde bizleri yalnız bırakmadınız. Sandıklara sahip çıkarak, herkesi ziyaret ederek MHP’nin cumhur ittifakının önemini anlattınız ve Allah’ın takdiriyle, sizlerin desteğiyle MHP’den milletvekili çıkarttık. Şimdi 31 Mart seçimlerine giden süreçte, bu azmi, bu heyecanı taşımanız, kim varsa her birine ulaşarak bu seçimi MHP’yi hem il merkezinde hem de bütün ilçelerimizde, kasabamızda, MHP’yi başarılı kılmamız gerekir. 31 Mart seçimlerinde MHP, yeniden tarih yazacak. Biz seçildiğimiz günden itibaren sizleri biran olsun yalnız bırakmamaya çalıştık. Bundan sonra da böyle olacak” sözlerine yer verdi.

KAYNAK: İL GAZETESİ

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.