Türkyılmaz: “Talepleri dinleyerek çözüm üretiyoruz.”

Türkyılmaz: “Talepleri dinleyerek çözüm üretiyoruz.”

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, Bayraktepe Mahallesi’nde bulunan Atak Sitesinde halk günü toplantısı gerçekleştirdi. Türkyılmaz, “Her zaman olduğu gibi vatandaşlarımızın istek, talep ve önerilerini dinleyerek çözüm üretiyoruz” dedi.

  • Kategori : Gündem
  • 15 Şubat 2021 Pazartesi
  • 12:47

AMAÇ YERİNDE VE HIZLI ÇÖZÜM ÜRETMEK
Yahşihan’da ikamet eden vatandaşların taleplerini, şikâyetlerini tek tek dinleyerek çözüm üretmeye çalışan Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz’ın ‘Halk Günü’ toplantıları hız kesmeden devam ediyor. Başkan Türkyılmaz, yerinde ve hızlı çözüm bulmak amacıyla pandemi koşullarına uygun olarak düzenlenen halk günü toplantısında Yahşihanlı vatandaşlarla bir araya geldi.

TEK TEK DİNLİYOR
Başkan Türkyılmaz, talep ve isteklerini iletmek üzere gelen Bayraktepe Mahallesi Atak Sitesi sakinlerini tek tek dinledi. Başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve birim müdürleri ile birlikte vatandaşın sıkıntılarını dinleyen Başkan Türkyılmaz, toplantı boyunca katılan her vatandaşı dikkatle dinleyerek notlar aldı. Toplantıya aileleri ile birlikte gelen çocuklara da çeşitli hediyeler veren ve onları sevindiren Başkan Türkyılmaz, vatandaşlar tarafından kendisine iletilen talepleri yerine getirmenin gayreti içerisinde olduklarını söyledi. Toplantıya katılan vatandaşlar, sorunlarının dinlenmesinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, Başkan Osman Türkyılmaz’a teşekkür ettiler.
 

turkyılmaz talepleri dinliyor (1).jpeg turkyılmaz talepleri dinliyor (2).jpeg turkyılmaz talepleri dinliyor (3).jpeg turkyılmaz talepleri dinliyor (4).jpeg turkyılmaz talepleri dinliyor (5).jpeg turkyılmaz talepleri dinliyor (6).jpeg turkyılmaz talepleri dinliyor (8).png

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.
SIRADAKİ HABERLER

Tümü
Alaaddin Güneşer

Üzmeye ne hakkınız var

Aysun Sertdemir

Bir çocuğun gözyaşları!

Gurbet Lüy

Hepimiz sorumluyuz!

Mehmet Fırat Özsayın

Dolar neden bu kadar arttı?

İlyas Şen

Ben de vlogger ya da youtuber olmak istiyorum

Nisan Çalışkan

Şooorayı yazmalımıyız?

Kadir Yahşi

Şehr-ül Emin

Emre Kandemir

Başkan mı? Çoban mı?