Türkyılmaz, halk günlerine devam ediyor

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, Hacıbey TOKİ Mahallesinde halk günü toplantısı gerçekleştirdi. 

  • Sağlık
  • 21 Ocak 2020
  • 14:50
Türkyılmaz, halk günlerine devam ediyor

VATANDAŞIN AYAĞINA GİDİYORUZ
Yahşihan’ın farklı noktalarında vatandaşla bir araya gelerek vatandaşın sorunlarını ve isteklerini dinleyen Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, “İlk gün söylediğimiz gibi; Her yerdeyiz, gönüllerdeyiz. Vatandaşı ayağımıza çağırmıyoruz, onların ayağına gidiyoruz. Dertlerini dinliyor, taleplerini alıyoruz.” dedi.

DERTLERİ DİNLEMEYE GELDİK
Vatandaşla her fırsatta bir araya gelmeye çalışacaklarını ancak yine de kendilerine ulaşma noktasında hiçbir vatandaşın mağdur olmaması için halk günü etkinliği düzenlemeye devam edeceklerini söyleyen Türkyılmaz, “Tüm gayretimiz, çabamız hemşerilerimizin derdine derman olabilmek. Bu makamlar hizmet makamı. Yahşihan’da yaşayan hemşerilerimizin hizmetkârı olarak buraya geldik.”

SORUNLARI ÇÖZÜME KAVUŞTURACAĞIZ
“Hemşerilerimizin bir yandan sorunlarına çözüm üretmeye çalışırken, diğer yandan da bizlerle paylaşmak istedikleri proje ve çalışmaları da değerlendiriyoruz. Vatandaşlarımızın sorunu bizim sorunumuzdur. Katılan hemşerilerime teşekkür ediyorum.” dedi.  Hacıbey TOKİ Mahallesi Park orman Sitesinde yapılan toplantıda sorunların çözüme kavuşturmak için yoğun çaba sarf edeceklerini ifade eden Başkan Türkyılmaz, katılan vatandaşlara teşekkür etti. Toplantıya, belediye meclis üyeleri ve birim müdürleri katıldı.


 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

81325

Erduran: “Üyelerimizi asla mağdur etmeyeceğiz"

Karabacak: “Çalışanlara düşük promosyon vermeyin!”

15 bin dönüm araziye lojistik merkezi

Özgü ve Gümüş ailelerinin mutlu günü 

Giyilmeyen kıyafetler çöpe değil, kumbaraya

Kırıkkale’nin lezzeti Bolu’da tanıtıldı

SIRADAKİ HABERLER