Türkyılmaz: “Geçmişi sorgulamıyoruz, geleceğe yatırım yapıyoruz”

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz’ın Youtube kanalında yayınlanan ve yoğun ilgi gören “Başkana Randevusuz Sorular” programının 15. bölümü izleyenlerine kavuştu. Yayınlanan bölümü ‘Geçmişi Sorgulamıyoruz, Geleceğe Yatırım Yapıyoruz’ başlığı altında paylaşan Türkyılmaz, izleyicilerde merak uyandırdı.

  • Gündem
  • 05 Haziran 2023
  • 14:08
Türkyılmaz: “Geçmişi sorgulamıyoruz, geleceğe yatırım yapıyoruz”

ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ 
Gelen soruların hepsine elinden geldiğince cevap veren Osman Türkyılmaz, “Duygusallığınızla ilçeyi nasıl yönetebiliyorsunuz?” sorusuna, “Duygusallığım, sevgim ve amatörlüğüm bir tarafta kalırken bir taraftan da profesyonel bir şekilde layığıyla işimi yapmaya çalışıyorum.” cevabını verdi. Vatandaşlardan gelen soruları cevapsız bırakmayan Türkyılmaz, voleybol sahası çalışmalarını da soran vatandaşa, “Parklarda voleybol sahası yapmaya devam ediyoruz. Elimizden geldiğince çalışmalarımız sürüyor, yakın zamanda da; Gazi Albay Cihan Sanlı Parkı, Erenler Mahallesi parkı ve Yeşil Vadi parklarının voleybol sahası çalışmalarına da başlayacağız.” dedi.

ÇOCUKLAR İÇİN YAZ SPOR OKULU
Okulların tatil olmasıyla beraber vatandaş da Yahşihan Belediyesi’nin çocuklara yönelik projelerini merak etmeye başladı. Çocuklar benim yaşam sevincim diyen Osman Türkyılmaz, ‘Başkana Randevusuz Sorular’ programında vatandaşın meraklarını gidermeyi başardı. Çocuklarla ilgili projelerini açıklayan Türkyılmaz, ”Çocuklar için yaz spor okulu veya futbol, voleybol, basketbol veya bireysel anlamda Kadın Aile ve Çocuk Müdürlüğümüz çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.” Dedi. Güzel bir hazırlık olduğunu ifade esen Türkyılmaz, “Yahşihan’da ikamet eden ve üç yıl üst üste takdir belgesi almış olan her çocuğumuza bisiklet hediye ediyoruz.” dedi.

Haber: Burak Çalışkan 


İlginizi Çekebilir

Sarıyer’den Konteyner Kente formalı destek 

İlginizi Çekebilir

Çocuklardan Osman amca sevgisi 

İlginizi Çekebilir

Yahşihan’a tarihi yol

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

66569

650 litre sahte içki ele geçirildi

Camilerde Mevlid Kandili heyecanı yaşanacak 

Toplu taşımada büyük kolaylık

Sessiz dervim

Uyuşturucu operasyonunda 1 şüpheli tutuklandı

Orhan Kılıç’tan 71 öğrenciye burs 

SIRADAKİ HABERLER