Türkyılmaz’dan belediye personelleri için aşı çağrısı

Türkyılmaz’dan belediye personelleri için aşı çağrısı

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, belediyede çalışan işçilerin öncelikli aşı yapılacak gruba dahil edilmesi için Kırıkkale İl Sağlık Müdürlüğüne talepte bulundu.

  • Kategori : Gündem
  • 14 Haziran 2021 Pazartesi
  • 16:15

“KORONAVİRÜSÜN OLDUĞU HER YERDE İŞÇİLER VAR”
Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, belediye çalışanlarının aşılanması için girişimlerde bulundu. Belediye çalışanlarının risk altına olduğunu belirten Türkyılmaz, çalışanların aşılanabilmesi için Kırıkkale İl Sağlık Müdürlüğüne talepte bulundu. Belediye çalışanlarının Kovid-19 görülen evlerden, kalabalık alanlara kadar birçok yere girp çıktığını belirten Türkyılmaz; “Yahşihan Belediyesi olarak çalışan işçilerimizi her alanda düşünmek bizim en asli görevlerimiz arasında yer alıyor. Üretken belediyecilik mantığı ile her alanda çalışmaya devam ederken işçilerimizin emeklerini de asla göz ardı edemeyiz. İşçilerimiz kimi zaman Kovid-19 vakası yaşanan bir eve girip ilaçlama yaparken, kimi zaman kalabalığın en çok olduğu alışveriş merkezlerinde sürekli denetimlere çıkıyor. Cenazelerde, pazarlarda, yardım dağıtılan evlerde, toplu taşıma araçlarında kısacası risk olan her alanda belediye işçileri oluyor.” dedi.

“ÇALIŞANLARIMIZ İÇİN TALEPTE BULUNDUK”
Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz sözlerine şöyle devam etti, “Belediyemizde çalışan işçilerimiz pandemi süreci başladığından bu yana hiçbir hizmetin aksamaması için görevlerinin başında olmuş ve fedakârca çalışmışlardır. Yahşihan Belediyesi yaptığı çalışmalarla her zaman işçisini düşünmüştür. Bizlerde Yahşihan Belediyesinde çalışan işçilerimizin aşılanmada öncelikli gruba alınması için Kırıkkale İl Sağlık Müdürlüğüne talepte bulunduk. İnşallah en kısa zamanda olumlu sonuçlar alırız. Kovid-19 illeti inşallah bir an önce hayatımızdan gider ve eski günlere tekrar döneriz. Koronavirüsten bu zaman kadar hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyor, hastalarımıza acil şifalar diliyorum.” 
 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.