TSO’nun hizmet kalitesi gözlemlendi

TSO’nun hizmet kalitesi gözlemlendi

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odasının 2018 yılından bu yana dahil olduğu TOBB Akreditasyon sisteminin standart kriterler üzerinden ilerleyişini gözlemlemek amacıyla geliştirme ziyareti gerçekleştirildi. 

  • Kategori : Gündem
  • 19 Eylül 2020 Cumartesi
  • 16:11

ZİYARET ONLİNE OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Pandemi sürecinde alınan tedbirler kapsamında online gerçekleştirilen ziyarete TOBB adına katılan denetçi Savaş Tatıl Kırıkkale TSO’nun mevcut durumu ve akreditasyon sürecinin iyileştirilmesine yönelik çalışmaları ile ilgili gözlem yaptı.

AKREDİTASYON SİSTEMİNE DEĞER VERİYORUZ
TSO Akreditasyon Sorumlusu Kübra Altıntığ’ın takip ettiği ziyaretin açılış toplantısına Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı, Akreditasyon İzleme Komitesi üyeleri Nizamettin Ayyıldız, Murat Akyurt, Genel Sekreter Ahmet Şerbetçioğlu, Basın Yayın ve Bilgi İşlem Sorumlusu İsa Sarıaydın ve Dış Ticaret Sorumlusu Rümeysa Canıdemir katıldı. Yapılan açılış toplantısında Kırıkkale’nin genel yapısı, TSO’nun hizmet ve faaliyetleri gibi konularda denetçi Tatıl’a bilgi veren Başkan Varlı, TSO olarak Akreditasyon sistemine verdikleri değerden bahsetti.

AMACIMIZ STANDARTLARI YÜKSELTMEK
Oda Yönetimi olarak, üyelere en iyi hizmeti en hızlı şekilde verebilmek için akreditasyon süreci ile ilgili her türlü desteği verdiklerini, bu süreci iyileştirmek ve geliştirmek için yapılan faaliyetlerin her zaman destekçisi olduklarını ifade eden Varlı, akreditasyon sisteminin Türk oda ve borsalarında performans standardını yükselterek üyelere daha etkili hizmet verilmesini sağlamak amacıyla geliştirildiğini, Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odasının da faaliyetlerini akreditasyon sistemi kriterlerine uygun olarak gerçekleştirdiğini söyledi. Yapılan ön bilgilendirme sonrası başlanan geliştirme çalışmalarında akreditasyon sistemini oluşturan 13 ana başlık 16 saat boyunca alt başlıklarıyla teker teker incelenerek odanın kriterlere uygunluğu gözden geçirilerek tavsiyeler sunuldu.
 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.