TMO önünde indirim kuyruğu

Kırıkkale Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO), indirimli gıda ürünü satışı başlattı. Vatandaşlar,  indirimli ürünlerden alabilmek için ofis şubesi önünde adeta uzun kuyruklar oluşturdu. 

  • Gündem
  • 20 Ocak 2022
  • 16:45
TMO önünde indirim kuyruğu

İNDİRİMLE SOĞUK HAVAYI UNUTTULAR 
Türkiye genelinde oluğu gibi Kırıkkale’de de Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) çeşitli gıda ürünlerinde indirim uyguladı. Bu indirim fırsatından yararlanmak isteyen vatandaşlar, ofis şubesi önünde soğuk havaya karşın uzun kuyruklar oluşturdular. Marketlerdeki fahiş fiyatlardan şikayetçi olan vatandaşlar ise indirim sonrası soluğu TMO’nun önünde aldı. 

5 LİTRELİK FINDIK YAĞI 190 TL, 5 LİTRELİK AYÇİÇEK YAĞI 99 TL
TMO Satış Ofisi, 5 litrelik Fındık Yağ fiyatlarında indirime gitti. Son günlerde Fındık yağ stoklarının bitmesinin ardından 5 litrelik Fındık Yağın geldiğini ve indirime girdiğini duyan Kırıkkaleliler, Hürriyet Caddesindeki TMO Satış Ofisinin önüne toplandı. Satış Ofisinde 5 litrelik Fındık Yağ fiyatının 190 liraya ve 5 litrelik Ayçiçek Yağ fiyatının 99 liraya düşürülmesinin ardından Satış Ofisinin önünde metrelerce kuyruk oluştu. İndirimli ürünlerde yararlanmak isteyen birçok vatandaş, TMO’nun önünde uzun kuyruklar oluşmasına neden oldu.

İlginizi Çekebilir

Marketlere denetim!

İlginizi Çekebilir

Akaryakıta indirim bekleniyor

İlginizi Çekebilir

Aybimaş’tan ekmeğe şok indirim

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

49268

Kırıkkale'de tomruk yüklü tırın devrildiği kazada sürücü yaralandı

Yahşihan Belediyesi’nden binlerce kişilik birliktelik yemeği

Kırıkkale’nin konuştuğu çocuk hırsızı Urfa’da yakalandı 

Ultra maraton koşusuna Kırıkkaleli damgası 

Maymun çiçeği nedir?

Anneler yavrusuz kalmasın 

SIRADAKİ HABERLER