Ticaret borsası, akredite sertifikasını yeniledi 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından 2022 yılı Akreditasyon Sertifika Töreni gerçekleştirildi. TOBB Başkan M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde İkiz Küllerde gerçekleşen törende Kırıkkale Ticaret Borsası daha önce aldığı 5 yıldızlı borsa seviyesini simgeleyen akreditasyon sertifikasını yeniledi. 

  • Ekonomi
  • 12 Eylül 2022
  • 16:00
Ticaret borsası, akredite sertifikasını yeniledi 

5 YILDIZLI BORSA 
Ülke çapında Akreditasyon sistemi denetiminden geçen oda borsalar sertifikalarını Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Konferans Salonu’nda düzenlenen törenle aldı. TOBB'nin Akreditasyon Sertifika Törenine Kırıkkale Ticaret Borsası Meclis Başkanı Sadık Bildik, Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer, Meclis Üyelerinden Murat Conger, Adil Hasgül ve Genel Sekreter Selda Mutlu katıldı. Üyelerine 5 yıldızlı hizmet sunan Kırıkkale Ticaret Borsasına TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu ve TOBB Akreditasyon Kurulu Başkanı Faik Yavuz tarafından 5 Yıldızlı Akreditasyon Sertifikası takdim edildi.

AMAÇ DAHA KALİTELİ HİZMET 
5 Yıldızlı Borsa belgesini yeniden almanın kendilerini son derece memnun ettiğini belirten Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer, yeniden almış oldukları Akreditasyon Belgesinin anlamının Dünya çapında hizmet veren diğer borsalar nasıl hizmet veriyor ise Kırıkkale Ticaret Borsasının da aynı hizmetin aynı kalitede verilebildiğinin göstergesi olduğuna vurgu yaptı. Başkan Sümer “Borsa olarak üyelerimizin ve bölgemizin gelişmesinde katkı sunabilmek amacıyla çalışmalarımız devam ediyor. Borsamız diğer tüm kurumlarla ilişkilerinin geliştirerek çalışmalarına devam ediyor. Belgenin yeniden borsamıza kazandırması süresindeki çalışmalara katkı sunan Meclis ve Yönetim Kurulu Üyelerimize, Borsamız Genel Sekreteri ile Kalite ve Akreditasyon Sorumlularımıza ve personelimize teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. 

Haber: Ahmet Gökdemir  
 

İlginizi Çekebilir

Ticaret borsası, akredite sertifikasını yeniledi 

İlginizi Çekebilir

Ticaret Borsası’ndan anlamlı yardım 

İlginizi Çekebilir

Sümer’e TOBB’dan plaket 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

67851

‘Güç sende, biz de yanındayız’

Vali Tekbıyıkoğlu’ndan esnaflarla çay-simit sohbeti 

Ticaret ve Sanayi Odası’nda seçim heyecanı 

Camide imamı vuran zanlı tutuklandı!

Grup Liva, gençler için sahne alacak 

Öztürk’ten karayolları çalışanlarına müjde! “Karayolları çalışanları kadroya geçecek”

SIRADAKİ HABERLER