Tekinay, Gazetekale Gazetesi’nin 1’inci yaşını kutladı

Kırıkkale 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Muhammet Ali Tekinay ve 112 Acil Çağrı Merkezi personelleri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ve Gazetekale Gazetesi’nin 1’inci yaşı nedeniyle Gazetekale’yi ziyaret etti.

  • Gündem
  • 13 Ocak 2023
  • 18:12
Tekinay, Gazetekale Gazetesi’nin 1’inci yaşını kutladı

“BAŞARILARINIZ DEVAMINI DİLERİM”
Kırıkkale 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Muhammet Ali Tekinay, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ve Gazetekale Gazetesi’nin 1’inci yaşı münasebetiyle, Gazetekale Haber Merkezi’ni ziyaret etti. Gazetekale İmtiyaz Sahibi Kadir Yahşi ve Gazetekale Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Gökdemir’in Gazeteciler Günü’nü kutlayan Tekinay, Gazetekale’nin yayın hayatına başladığı günden itibaren önemli çalışmalara imza attığını dile getirdi.
 
“KAMUOYUNA DOĞRU BİLGİLENDİRMEK GÖREVİNİ ÜSTLENİYORSUNUZ” 
Gazetecilerin çok zor bir mesleği yerine getirdiklerini belirten Tekinay, “Kamuoyunu bilgilendirmek adına, tarafsız, şeffaf ve objektif, özel hayata ve kişilik haklarına saygılı olarak, önemli bir mesleği icra eden, çalışan gazetecilerimiz, çok zor bir görevi yerine getirmektedirler.” dedi.

“KIRIKKALE’NİN AYNASISINIZ” 
Basın mensuplarının Kırıkkale’ye büyük katkı sağladıklarını dile getiren Tekinay, “Bugün, her alanda ilerlemeler kaydeden, tarih, kültür, turizm ve ticaret merkezi olan Kırıkkale için büyük katkıları olduğuna inandığım basınımızın çaba ve gayretleri büyük önem taşımakta. Çalışan gazetecilerimizin, günümüze kadar başarı ile yerine getirdikleri bu görevi, bundan sonra da aynı duyarlılık, kararlılık ve heyecanla yerine getireceklerine yürekten inanıyorum. Doğru, ilkeli, objektif ve tarafsız görev anlayışıyla, kamuoyunu bilgilendiren ve toplumun talep ve beklentilerini dile getirerek önemli bir sorumluluğu yerine getiren değerli basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, Gazetekale Gazetesi Ailesi’ne çalışmalarında başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilir

BOZKIR TOPRAĞININ KALESİ

İlginizi Çekebilir

Kardeş acısı, hiçbir şeye benzemiyor!

İlginizi Çekebilir

Gazetekale’nin Ekim sayısı tüm bayilerde 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

67408

Çiftçi: “Kadınların sesi olacağız”

3. Lig Basketbol maçları başlıyor

Yüksek Hızlı Tren seferleri için geri sayım 

Kurnaz’dan Kırıkkale’ye dünya şampiyonluğu hediyesi 

Taşkın: “Bütün mücadelemiz Kırıkkale için olacak”

Park halindeki dolmuş ve traktör yandı

SIRADAKİ HABERLER