Sulakyurt'a Toki müjdesi

Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik, Sulakyurt’a TOKİ evlerinin gelmesi için Toplu Konut İdaresi Başkanlığına müracaatta bulunduklarını belirtti.

  • Kültür Sanat
  • 25 Aralık 2019
  • 12:52
Sulakyurt'a Toki müjdesi

Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik, Sulakyurt’a TOKİ evlerinin gelmesi için Toplu Konut İdaresi Başkanlığına müracaatta bulunduklarını belirtti.

İÇ İÇE VE ŞEFFAF
İki dönemdir Sulakyurt Belediye Başkanlığını üslenen İsmail Bildik, ilçeye yapılması için çok çalıştığı TOKİ konutları için müjde verdi. Kırıkkale’nin en çok gelişen ve güzelleşen ilçelerinden biri haline gelen Sulakyurt’ta TOKİ heyecanı başladı. Konu hakkında yazılı bir açıklama yapan Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik, “Saygıdeğer Gönül dostlarım biz yaklaşık 6 yıldır sizlerle iç içe şeffaf yalansız dolansız kavgasız gürültüsüz bir ilçe yönetiyoruz. Sevgide seçicilik saygıda mecburiyet ilkesiyle kimseye hakaret etmeden saygı duyarak, ayrılıkçı değil birleştirici bir modelle ilçemizi yönetiyoruz”

CUMHUR İTTİFAKINA SONUNA KADAR BAĞLI
“Kargaşadan medet umanlara müsaade etmedik etmeyeceğiz de, Bizler Cumhur ittifakına sonuna kadar bağlı, Liderimizin ve Genel Merkezimizin sözünü yere düşüreceğimize siyaseti bırakırız, biz omurgalı siyaset yapıyoruz.  İddia edildiği gibi partisine il başkanına milletvekiline il genel meclis üyesine ve hiç olan şahsına edilmiş bir iftira söyleminin kesinlikle yoktur, saygıda kusurumuz varsa İlçe, İl Başkanı veya Milletvekili çıksın söylesin. Aksine yalan söyleyen iftira atanlardan ispatını istiyoruz yoksa müfterisiniz”

2020 YILINDA PLANLAMAYA ALINACAK
“TOKİ müracaatı yapılmış olup 2020 yılında planlamaya alınacaktır. Son açıklanan yüz bin adet TOKİ konutuna Sulakyurt'tan istenen talep Kasım-Aralık ayında toplandığından ve imarda işli toplu konut alanı yeni oluşturulduğundan 2019 yılı sonu planlamaya yetişmemiştir. Bunda da kimsenin sorumluluğu yoktur. Zaten bizlerde talep topladığımız an hemen ertesi gün TOKİ’ye müracaatımızı yaptık. İnşallah el birliği ile ilçemize TOKİ bir dönem sonra gelecektir”
 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

36164

Akyön, yarış öncesi yönetim ekibine sıra gecesi düzenledi

Kırıkkale'de uyuşturucu operasyonunda 2 şüpheli tutuklandı

Mısır’da tatil yapan turiste, köpek balığı saldırdı

Kırıkkale, uluslararası yarışta

Öztürk: “Türk Milleti kaosa hayır demiştir!”

Havalar ısındı, zehirli uğur böceği örümceği görüldü

SIRADAKİ HABERLER