Spor yatırımları Bakan Kasapoğlu’na iletildi

Spor yatırımları Bakan Kasapoğlu’na iletildi

​​​​​​​Vali Yunus Sezer, Milletvekili Ramazan Can ve Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu makamında ziyaret etti.

  • Kategori : Gündem
  • 06 Şubat 2019 Çarşamba
  • 17:52

Vali Yunus Sezer, Milletvekili Ramazan Can ve Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu makamında ziyaret etti.

GENÇLİK HEM CAMİDE, HEM SPORDA

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş’ın da yer aldığı ziyarette; Gençlik Merkezi ve Spor Salonu yapılması, Amatör Spor Kulüplerine malzeme ve nakdi yardım yapılması,75.Yıl Ortaokuluna Spor Salonu yapılması, Mobil Gençlik Merkezi ve Gençlik Temas Merkezleri oluşturulması talepleri ile ilk defa ilimizde uygulanacak olan “Gençlik Hem Camide, Hem Sporda” Projesi kapsamında Diyanet ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü işbirliği ile camii dernekleri ve cami gençlik koordinatörlüklerince kurulacak spor kulüpleri vasıtasıyla ‘1000 kursiyerden 1000 sporcuya’ hedefleri konularında görüşmeler gerçekleştirildi. Bakanlık ziyaretinde Gençlik ve Spor İl Müdürü Haluk Karahan’da hazır bulundu.

KAYNAK: İL GAZETESİ

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.