Seyyar Satıcılara ve Dilencilere Operasyon 

Seyyar Satıcılara ve Dilencilere Operasyon 

Kırıkkale Belediyesi Zabıta ekipleri şehir genelinde seyyar satıcılara ve dilencilere yönelik operasyon düzenledi.

  • Kategori : Gündem
  • 26 Ekim 2021 Salı
  • 13:52

İŞLEM YAPILDI
Kırıkkale Belediyesi Zabıta ekipleri, Kırıkkale genelinde bulanan seyyar satıcılara yönelik operasyon düzenledi.  Düzenlenen operasyonda seyyar satıcılara ve dilencilere işlem yapıldı. Vatandaşlardan gelen şikâyetleri göz önünde bulundurarak, Kırıkkale genelinde geniş kapsamlı bir operasyon düzenlendi.

ŞİKAYETLER DEĞERLENDİRİLİYOR 
Seyyar satıcılara yapılan operasyonun ardından yapılan açıklamada, " Yaptığımız çalışmalar doğrultusunda sokakta satış yapan kişilere gerekli yasal işlem uygulandı. Vatandaşlarımızdan en çok seyyar satıcıların gürültüsü konusunda şikâyet geliyordu. Seyyar satıcıların yanı sıra, Dilencilere yönelikte operasyon düzenlendi. Düzenlenen operasyonda. Dilenciler hakkında işlem yapıldı” ifadelerine yer verildi.
 

Seyyar Satıcılara ve Dilencilere Operasyon (9).jpg Seyyar Satıcılara ve Dilencilere Operasyon (3).jpg Seyyar Satıcılara ve Dilencilere Operasyon (8).jpg Seyyar Satıcılara ve Dilencilere Operasyon (6).jpg Seyyar Satıcılara ve Dilencilere Operasyon (4).jpg Seyyar Satıcılara ve Dilencilere Operasyon (5).jpg Seyyar Satıcılara ve Dilencilere Operasyon (2).jpg Seyyar Satıcılara ve Dilencilere Operasyon (1).jpg

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.