Sendikacılıkta da engelleri kaldırdık

Kırıkkale'deki üyelerini ziyaret eden Engelsiz Sağlık Çalışanları Sendikası Genel Başkanı Kenan Önalan, engellilerin özlük haklarına yönelik çalışmalara dur durak vermeden devam ettiklerini belirterek, "Sendikacılıkta da engelleri kaldırdık. Engelli karde

  • 3. Sayfa
  • 03 Temmuz 2019
  • 15:36
Sendikacılıkta da engelleri kaldırdık

Kırıkkale'deki üyelerini ziyaret eden Engelsiz Sağlık Çalışanları Sendikası Genel Başkanı Kenan Önalan, engellilerin özlük haklarına yönelik çalışmalara dur durak vermeden devam ettiklerini belirterek, "Sendikacılıkta da engelleri kaldırdık. Engelli kardeşlerimizin sendikal hakları ve işyerlerindeki özlük haklarının sonun kadar takipçisi ve savunucusuyuz" diye konuştu.

FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDULAR

Engelsiz Sağlık Çalışanları Sendikası Kırıkkale İl Başkanı Günay Altındağ ve Engelsiz Eğitim Çalışanları Sendikası İl Başkanı Resul Partici'yle birlikte İl Sağlık Müdürü Dr. Murat Ağırtaş ve Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı Yakup Yeşilırmak'ı makamlarında ziyaret eden Engelsiz Sağlık Çalışanları Sendikası Genel Başkanı Kenan Önalan, her iki yöneticiyle engelli personelin durumu hakkında fikir alışverişinde bulundular.

ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ

Yapılan görüşmelerin faydalı ve olumlu geçtiğini İfade eden sendika yetkilileri, engelli çalışanların sorunlarıyla yakından ilgilenen İl Sağlık Müdürü Dr. Murat Ağırtaş ve Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı Yakup Yeşİlırmak'a teşekkür ettiler. Sendika yetkililerine çalışmalarında başarılar dileyen her iki birim yetkilisi de engelli personelin mağduriyete uğramaması için ellerinden geleni yaptıklarını kaydettiler.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

52727

Kırıkkale'de tomruk yüklü tırın devrildiği kazada sürücü yaralandı

Yahşihan Belediyesi’nden binlerce kişilik birliktelik yemeği

Kırıkkale’nin konuştuğu çocuk hırsızı Urfa’da yakalandı 

Ultra maraton koşusuna Kırıkkaleli damgası 

Maymun çiçeği nedir?

Anneler yavrusuz kalmasın 

SIRADAKİ HABERLER