Saygılı: “Duaların kabul olduğu bir geceyi idrak ediyoruz”

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı Regaip Kandili nedeni ile bir kutlama mesajı yayımladı, Başkan saygılı mesajında, “ ‘Üç Aylara bir kez daha ulaşmanın gönül huzurunu yaşıyoruz” dedi.  

  • Gündem
  • 26 Ocak 2023
  • 10:02
Saygılı: “Duaların kabul olduğu bir geceyi idrak ediyoruz”

BAŞKAN SAYGILI’DAN REGAİP KANDİLİ MESAJI 
Regaip Kandili nedeni ile bir kutlama mesajı yayınlayan Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı “Manevi hayatımızın ayrıcalıklı bir yeri ve önemi bulunan mübarek üç aylara bir kez daha kavuşmanın, yeniden ulaşmanın gönül huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuştu. 

HAYIRLAR GETİRMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM
Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı yayınladığı mesajında “Manevi hayatımızda ayrıcalıklı bir yer ve önemi bulunan mübarek ‘Üç Aylara bir kez daha ulaşmanın gönül huzurunu yaşıyoruz. Hayatımızı yeniden gözden geçirmemize vesile olacak, rahmeti, bereketi ve mağfireti bol üç ayların habercisi olan Regaip Kandilinin Ülkemize ve tüm İslam Alemine birlik beraberlik ve hayırlar getirmesini temenni ediyorum.”

BEREKET VE HUZUR GETİRMESİNİ NİYAZ EDİYORUM
Saygılı, “Bu gece, yapılan duaların Yüce Mevla’ya sunulduğu ve onun rahmetinden af ve mağfiret dilenildiği, barış ve kardeşlik duygularının pekiştirildiği umut, huzur ve adeta bir müjde gecesidir. Bu mübarek gün ve geceleri fırsat bilerek elimizi ve gönlümüzü herkese açmalı, kardeşlik hislerimizi güçlendirmeli, birlik ve beraberliğimizi korumak için çaba harcamalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle, başta Kırıkkaleli hemşerilerimiz olmak üzere, ülkemiz ve İslam âleminin Regaip Kandilini ve Mübarek Üç Aylarını tebrik ediyor, bu mübarek gün ve gecelerin şehrimize, ülkemize ve tüm insanlığa rahmet, bereket ve huzur getirmesini yüce Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

Haber: Burak Çalışkan 

İlginizi Çekebilir

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sarıeroğlu: "Masada ve diplomaside öncü lider bir Türkiye var"

İlginizi Çekebilir

İki trafik kazasında 3 kişi yaralandı 

İlginizi Çekebilir

Tekin, AK Parti’den aday adaylığını açıkladı

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

64693

Çiftçi: “Kadınların sesi olacağız”

3. Lig Basketbol maçları başlıyor

Yüksek Hızlı Tren seferleri için geri sayım 

Kurnaz’dan Kırıkkale’ye dünya şampiyonluğu hediyesi 

Taşkın: “Bütün mücadelemiz Kırıkkale için olacak”

Park halindeki dolmuş ve traktör yandı

SIRADAKİ HABERLER