Sarıyer’den Konteyner Kente formalı destek 

Yahşihan Belediyesi tarafından geçtiğimiz gün düzenlenen canlı yayın ‘Konteyner Kent Kampanyası’nda futbolcu Uğur Kütük’ün forması açık artırmayla satışa sunulmuştu. Futbolcu Kütük’ün formasını 25 bin TL’ye satın İlhan Sarıyer, ‘Tek Yürek Konteyner Kent’ kampanyasına destek sağladı. 

  • Gündem
  • 09 Mart 2023
  • 12:51
Sarıyer’den Konteyner Kente formalı destek 

YARDIMLAR HERKESİ DUYGULANDIRDI 
Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesine Yahşihan Belediyesi tarafından kurulacak olan ‘Yahşi Kent’ için düzenlenen konteyner bağış kampanyası için canlı yayın gerçekleştirildi. Gencinden yaşlısına, 7’den 70’e herkesin destek verdiği kampanyada en güzel birliktelik örneği sergilendi.  Üretken belediyecilik anlayışıyla çalışma gerçekleştiren Yahşihan Belediyesi, ‘Asrın Felaketi’ olarak nitelendirilen deprem bölgelerinin yaralarını sarmak amacıyla mücadele sergiledi. 


KAMPANYA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ 
Depremzedeler için ‘Konteyner Kent’ kampanyası başlatan Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz’ın önderliğinde Kırıkkale’nin önde gelen 16 ismi, Kırıkkale TV, Gazetekale ve Yahşihan Belediyesi’nin ortak canlı yayınında buluştu.  Depremzedelerin konaklaması amacıyla oluşturulan ‘Konut Tipi Konteyner Bağış Kampanyası’ büyük ilgi gördü. Konteyner Kent Kampanyası’nda futbolcu Uğur Kütük’ün forması açık artırmayla satışa sunulmuştu. Futbolcu Kütük’ün formasını 25 bin TL’ye satın İlhan Sarıyer, ‘Tek Yürek Konteyner Kent’ kampanyasına destek sağladı. 


BU HATIRA BİZE NASİP OLDU 
Formayı satın alan İlhan Sarıyer, forma bedelini kampanyaya bağışladı.  Sarıyer, “Kırıkkalespor, Manisaspor ve Yahşihansporun unutulmaz Futbolcusu Uğur Kütük kardeşimiz Depremzede kardeşlerimize katkı anlamında Konteyner yardımı için terlettiği formasını satışa çıkarmıştı, forma da hatıra olarak bize nasip oldu, Allah tüm Deprem bölgesinin yar ve yardımcısı olsun” dedi. 

Haber: Ahmet Gökdemir 

 


 

İlginizi Çekebilir

Zabıta ekipleri çok sayıda dilenci hakkında işlem yaptı

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale'de sazlık alanda çıkan yangın söndürüldü

İlginizi Çekebilir

Otopark kavgasında kan aktı! 1 kişi silahla vuruldu 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

24713

Doğal afet için çalışmalar yapılıyor 

Yüksek Hızlı Tren, ekonomiye katkı sağladı 

Kurban Bayramı ne zaman? 2023 kurbanlık fiyatları ne kadar?

Türkyılmaz: “Geçmişi sorgulamıyoruz, geleceğe yatırım yapıyoruz”

Kutluca, “Yolumuza kararlılıkla devam edeceğiz”

Uluslararası pedallar Kırıkkale’de çevrilecek 

SIRADAKİ HABERLER