Sağlık-Sen’den yeni açılan ortodonti kliniğine ziyaret

Sağlık-Sen Şube Başkanı Recep Akdoğan ve Sağlık-Sen Yönetim Kurulu üyeleri, yeni açılan özel ortodonti kliniğini ziyaret etti. Akdoğan gerçekleşen ziyarette, “Kırıkkale’miz için hayırlı olmasını temenni ederiz.” dedi.

  • Sağlık
  • 26 Temmuz 2022
  • 14:45
Sağlık-Sen’den yeni açılan ortodonti kliniğine ziyaret

“TECRÜBELİ VE DENEYİMLİ BİR HEKİM”
Sağlık-Sen Kırıkkale Şube Başkanı Recep Akdoğan ve beraberindekiler, Uzm. Dt. Şirin Rabia Adışen tarafından Fabrikalar Mahallesi’ne açılan kliniği ziyaret etti. Uzm. Dt. Adışen’in tecrübeli ve deneyimli bir hekim olduğunu belirten Akdoğan, “Hem kamusal hem de özel sektör olarak halkımıza hizmet etmenin oldukça önemli olduğunu düşünmekteyiz. Yıllardır ilimizde hizmet veren Sayın Uzm.Dt.Şirin Rabia Adışen hocamızın, mesleki tecrübe ve deneyimlerini bugün burada açılışını gerçekleştirdiğimiz özel kliniğinde halkımızın tedavisi için kullanacağından dolayı kendisine teşekkürlerimizi ifade ederiz. Kliniğin kendisi ve Kırıkkale’miz için hayırlara vesile olmasını temenni ederiz.” dedi.

“HASTALARIMIZIN SAĞLIKLI BİR GÜLÜŞE KAVUŞMASINI HEDEFLİYORUZ”
Açılışta ağız ve diş sağlığının önemine dikkat çeken Uzm.Dt. Şirin Rabia Adışen ise yapmış olduğu açıklamada, “Sağlıksız, eksik veya çapraşık dişler yaşam standartlarınızı olumsuz yönde etkileyebileceği gibi gülüşünüze daha az güvenmenize neden olabilir. Kliniğimizde uygulanacak ortodontik tedavi ile hastalarımızın sağlıklı ve güzel bir gülüşe kavuşmasını sağlamayı hedefliyoruz. Ayrıca diğer tüm dental tedavileri de kliniğimizde gerçekleştirerek hastalarımızın tüm dental ihtiyaçlarını karşılamayı planlıyoruz. Bu kapsamda hem Kırıkkale hem de çevre illerde eksikliği hissedilen diş teli tedavisini gerçekleştirmek üzere açmış olduğumuz kliniğimizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Haber: Ahmet Gökdemir
 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

21136

‘Güç sende, biz de yanındayız’

Vali Tekbıyıkoğlu’ndan esnaflarla çay-simit sohbeti 

Ticaret ve Sanayi Odası’nda seçim heyecanı 

Camide imamı vuran zanlı tutuklandı!

Grup Liva, gençler için sahne alacak 

Öztürk’ten karayolları çalışanlarına müjde! “Karayolları çalışanları kadroya geçecek”

SIRADAKİ HABERLER