Rektör Aslan, Gazetekale Gazetesi’nin 1’inci yaşını kutladı

Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ersan Aslan, Gazetekale Gazetesi’nin 1’inci yaşını ve 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Aslan, “Gazeteci, toplumsal sorumluluğu gereği, kılı kırk yaran, titiz ve ayrıntılı çalışmayla gerçeği bulmak, toplumu doğru bilgilendirmek ile mükelleftir.” dedi.

  • Gündem
  • 13 Ocak 2023
  • 12:36
Rektör Aslan, Gazetekale Gazetesi’nin 1’inci yaşını kutladı

EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR ETTİ 
Gazetekale Gazetesi’nin 1’inci kuruluş yıldönümü nedeniyle Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ersan Aslan, Gazetekale İmtiyaz Sahibi Kadir Yahşi’yi ve Gazetekale ailesini tebrik etti. Gazetekale Gazetesi’nin doğru, ilkeli ve tarafsız haber anlayışıyla bir yol izlediğini vurgulayan Aslan, bu kapsamda emek veren herkese teşekkür etti. Aslan, “Kırıkkale Üniversitesi olarak sağlamış olduğunuz haberlerden dolayı tekrardan teşekkür ederim” şeklinde konuştu.
 

ÖNEMLİ BİR ROL OYNUYORSUNUZ 
Aslan, “Günümüzün hızlı ve değişen dünyasında, sizlerin çalışmaları toplumumuz için hayati önem taşıyor.  Sizler, toplumumuz için çok değerli bir meslek grubusunuz ve haberlerin doğru ve tarafsız bir şekilde yayınlanması için önemli bir rol oynuyorsunuz. İnsanların doğru bilgiye ulaşmalarını sağlayan siz değerli gazetecilerin yer, zaman, mevsim gözetmeksizin özveriyle sundukları çalışmaları demokrasimizin ve hakikatin korunması açısından çok önemlidir.
Mesleki başarılarınızın devam etmesi dileklerimle hem Gazetekale Gazetesi’nin 1’inci yaşını kutlar hem de 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nüzü içtenlikle kutlarım” dedi.
 

Haber: Burak Çalışkan 
 

İlginizi Çekebilir

Rektörler eğitimde liderlik için buluştu 

İlginizi Çekebilir

Rektör Aslan, Gazetekale Gazetesi’nin 1’inci yaşını kutladı

İlginizi Çekebilir

Rektör Aslan’dan Soylu’ya ziyaret 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

60193

Çiftçi: “Kadınların sesi olacağız”

3. Lig Basketbol maçları başlıyor

Yüksek Hızlı Tren seferleri için geri sayım 

Kurnaz’dan Kırıkkale’ye dünya şampiyonluğu hediyesi 

Taşkın: “Bütün mücadelemiz Kırıkkale için olacak”

Park halindeki dolmuş ve traktör yandı

SIRADAKİ HABERLER