Regaip Kandili, insanoğlu için manevi bir fırsattır

MHP Aile ve Kadın Komisyonu Başkanı Melike Boran İsmailoğulları, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. İsmailoğulları, “Bu müstesna geceyi bir kez daha eda etmenin mutluluğunu yaşayacağız" dedi.

  • Gündem
  • 02 Şubat 2022
  • 17:56
Regaip Kandili, insanoğlu için manevi bir fırsattır

KARDEŞLİK VE DAYANIŞMA DUYGULARI 
İsmailoğulları, mesajında, mübarek üç ayların başlangıcı olan Regaip Kandili'nin tüm İslam alemine birlik, beraberlik, sevgi, barış ve kardeşliğe vesile olmasını diledi. Regaip Kandili'nin insanları birbirine yaklaştıran, komşuluk, akrabalık, kardeşlik ve dayanışma duygularını artıran, insanoğlunun gönül dünyasının da aydınlanmasına vesile olan mübarek bir gece olduğuna dikkati çeken Başkan İsmailoğulları, "Üç ayların da başlangıcı olan Regaib Kandili, insanoğlu için manevi bir fırsattır. Rahmet ve merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı, günahların bağışlanması için el açıp dua edildiği bu müstesna geceyi bir kez daha hep birlikte eda etmenin mutluluğunu yaşayacağız."

HEP BİRLİKTE DUALAR ETMELİYİZ 
Başkan İsmailoğulları, "Birliğe, beraberliğe, kardeşliğe ve dayanışmaya daha çok ihtiyaç duyduğumuz bu mübarek günlerde insani ve ahlaki meziyetlerin de yaygınlaşmasına çaba göstermeli, yaptığımız hatalardan dönmeyi bilerek bir an önce tövbe etmeliyiz. Bu düşüncelerle tüm hemşerilerimizin mübarek Regaip Kandilini kutlar, bu kutlu gecenin insanlığa ve tüm İslam alemine huzur, barış ve hayırlara vesile olmasını temenni ederim" dedi.

Haber: Burak Çalışkan 
 

İlginizi Çekebilir

Öztürk: “Türk milletinin sesi olan basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlarım”

İlginizi Çekebilir

Banliyö seferler yeniden başlamalı 

İlginizi Çekebilir

MHP İl Başkanı Abalı’nin listesi belli oldu 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

36960

Arıcıların tercihi Kırıkkale

Çılgın Kırıkkaleli 19 saatte 160 kilometre koştu

Vekalet yoluyla kurban kesim organizasyonu başladı 

İYİ gençler vatandaşın sorunlarını dinliyor 

Okullarda yaz etkinlikleri kursu başladı

Üniversite öğrencisinin ölümüne ilişkin davada keşif yapılacak

SIRADAKİ HABERLER