Regaip Kandili, insanoğlu için manevi bir fırsattır

MHP Aile ve Kadın Komisyonu Başkanı Melike Boran İsmailoğulları, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. İsmailoğulları, “Bu müstesna geceyi bir kez daha eda etmenin mutluluğunu yaşayacağız" dedi.

  • Gündem
  • 02 Şubat 2022
  • 17:56
Regaip Kandili, insanoğlu için manevi bir fırsattır

KARDEŞLİK VE DAYANIŞMA DUYGULARI 
İsmailoğulları, mesajında, mübarek üç ayların başlangıcı olan Regaip Kandili'nin tüm İslam alemine birlik, beraberlik, sevgi, barış ve kardeşliğe vesile olmasını diledi. Regaip Kandili'nin insanları birbirine yaklaştıran, komşuluk, akrabalık, kardeşlik ve dayanışma duygularını artıran, insanoğlunun gönül dünyasının da aydınlanmasına vesile olan mübarek bir gece olduğuna dikkati çeken Başkan İsmailoğulları, "Üç ayların da başlangıcı olan Regaib Kandili, insanoğlu için manevi bir fırsattır. Rahmet ve merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı, günahların bağışlanması için el açıp dua edildiği bu müstesna geceyi bir kez daha hep birlikte eda etmenin mutluluğunu yaşayacağız."

HEP BİRLİKTE DUALAR ETMELİYİZ 
Başkan İsmailoğulları, "Birliğe, beraberliğe, kardeşliğe ve dayanışmaya daha çok ihtiyaç duyduğumuz bu mübarek günlerde insani ve ahlaki meziyetlerin de yaygınlaşmasına çaba göstermeli, yaptığımız hatalardan dönmeyi bilerek bir an önce tövbe etmeliyiz. Bu düşüncelerle tüm hemşerilerimizin mübarek Regaip Kandilini kutlar, bu kutlu gecenin insanlığa ve tüm İslam alemine huzur, barış ve hayırlara vesile olmasını temenni ederim" dedi.

Haber: Burak Çalışkan 
 

İlginizi Çekebilir

MHP Teşkilatı, Gazeteciler Günü’nü kutladı

İlginizi Çekebilir

Öztürk: “Sağlık çalışanları, Türkiye’nin olmazsa olmazıdır”

İlginizi Çekebilir

Öztürk, "Vatanımıza her alanda sahip çıkıyoruz"

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

40489

Zeyrek: "Akşener'in Millet İttifak'ına katkısı çok önemli"

Haşerelere karşı ilaçlama yapıldı 

Kırıkkale’nin ihracatı azaldı 

Her 10 kişiden 1’i kanser nedeniyle ölüyor!

Para Okçuluk yarışmasında Kırıkkale’ye birincilik

Rasim Arı, İYİ Parti’ye katıldı 

SIRADAKİ HABERLER