Ramazan sokağında çocuklar için gösteriler

Ramazan sokağında çocuklar için gösteriler

Kırıkkale Belediyesi tarafından başlatılan ve geleneksel hale gelen Ramazan Etkinlikleri Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanında Kırıkkaleli vatandaşların yoğun ilgisi ile devam ediyor. Sahne gösterileri ile başlayan programda çocuklar için gösteriler düzenlendi.

  • Kategori :
  • 28 Mayıs 2019 Salı
  • 09:30

Kırıkkale Belediyesi tarafından başlatılan ve geleneksel hale gelen Ramazan Etkinlikleri Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanında Kırıkkaleli vatandaşların yoğun ilgisi ile devam ediyor.  Sahne gösterileri ile başlayan programda çocuklar için gösteriler düzenlendi.

EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR

Ramazan Etkinlikleri kapsamında Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanında Ramazan Sokağına Kırıkkaleli vatandaşların yoğun ilgi gösteriyor. Ramazan Sokağında sahne gösterileri ile başlayan programda çocuklar için gösteriler düzenlendi. Ramazan ayına farklı bir atmosfer yaşayan Kırıkkaleli vatandaşlar etkinliklerden duydukları memnuniyeti dile getirerek. Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ve ekibine teşekkür etti.

FARKLI BİR ATMOSFERDE YAŞIYOR

Ramazan Sokağında kurulan stantlarda el sanatları, ev yapımı ürünler, çay ocakları, kahve dükkanları gibi dükkanlar ve çocuklar için oyun alanları bulunuyor. Yüzlerce vatandaş Ramazan sokağına gelerek Ramazan ayını farklı bir atmosferde yaşıyor.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.