Pette minik dostlarıyla buluşacak

Pette minik dostlarıyla buluşacak

  • Kategori :
  • 12 Aralık 2018 Çarşamba
  • 17:30

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı desteğiyle Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi tarafından hayata geçirilen Pette Çocuk Tiyatrosu, “Pette Yollarda” adlı gösteri 26 Aralık'ta, saat 10.30 ile 13.30 arasında Kırıkkale’de minik dostlarıyla buluşacak

PTT’NİN SEVİMLİ KARAKTERİ PETTE, 26 ARALIK ÇARŞAMBA GÜNÜ KIRIKKALE’YE GELİYOR!

RENKLİ VE EĞLENCELİ GÖSTERİ

Pette ve arkadaşlarının renkli maceralarını anlatan “Pette Yollarda” adlı gösteri küçük izleyicilerine eğlenceli anlar yaşatıyor.  Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı desteğiyle Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketimizin tarafından hayata geçirilen Pette Çocuk Tiyatrosu, ülkemizin dört bir yanında küçük izleyicilerle buluşuyor. Şirketimizin sevimli karakteri Pette ve arkadaşlarının renkli maceralarını anlatan “Pette Yollarda” adlı gösteri, çocuklara eğlenceli anlar yaşatıyor.

SAHNE GÖSTERİSİNİ SUNUYOR

Konu hakkında PTT Kırıkkale Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Pette Çocuk Tiyatrosu, geleceğimizin teminatı yeni nesillerin tiyatro ile buluşmasını sağlama ve kültürel gelişimlerine katkıda bulunma amacıyla ülkemizi dolaşıyor. Şirketimizin kurumsal kimliğini yansıtan Pette karakteri ve arkadaşları,  ekranlardan tanınan Kerem Eser ile birlikte “Pette Yollarda” adlı sahne gösterisini sunuyor. Çocukların gelişim düzeylerine uygun ve güzel sanatlara ilgi duymalarını sağlayacak bir içerikle hazırlanan gösteri, küçük izleyicilere hoşça vakit geçirterek onları eğlenceye doyuruyor.

KIRIKKALE KÜLTÜR MERKEZİ

“Pette ve arkadaşlarının renkli maceralarını müzikler, şarkılar, danslar ve illüzyon gösterileri eşliğinde sahneye taşıyan “Pette Yollarda”, Şirketimizin posta, kargo, bankacılık, teknoloji gibi alanlardaki hizmetlerini neşeli bir dille çocuklara tanıtıyor. Ülkemize sadece ekonomik değil, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetleriyle de hizmet eden Şirketimiz, Pette Çocuk Tiyatrosu ile çocuklara yönelik bir sosyal sorumluluk projesine imza atmaktan gurur duyuyor. Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan Pette Çocuk Tiyatrosu, 26.12.2018 tarihinde saat 10.30 ila 13.30 arasında Kırıkkale’de küçük izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Pette ve arkadaşları, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Kırıkkale Kültür Merkezi Kırıkkale adresinde saat 10.00’da güzel şehrimizin güzel çocuklarını bekliyor” denildi.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.