Pedalların çevrilmesinde geri sayım başladı 

22-25 Eylül 2022 tarihleri arasında Kırıkkale’de gerçekleştirilecek olan Türkiye Şampiyonası 7.Etap Yol Yarışları öncesi, koordinasyon ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

  • Gündem
  • 19 Eylül 2022
  • 17:35
Pedalların çevrilmesinde geri sayım başladı 

HER ZAMAN DESTEK SAĞLAYACAĞIZ 
Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu başkanlığında Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Belediye Başkan Yardımcısı Halil Danacı, Vali Yardımcısı Vekili Ender Faruk Uzunoğlu, Türkiye Bisiklet Federasyonu As Başkanı Bahattin Akyön ve ilgili kurum müdürleri katıldı. Kırıkkale’de ilk kez düzenlenecek “Türkiye Şampiyonası 7.Etap Puanlı Yol Yarışı” vesilesiyle ülkemizin dört bir yanından gelecek sporcuları Kırıkkale’de misafir etmenin mutluluğunu yaşadığını ifade eden Vali Bülent Tekbıyıkoğlu, Kırıkkale’nin tanıtımına katkı verecek bu tür organizasyonları desteklemeye devam edeceklerinin altını çizdi.

ADETA GENÇLİK RÜZGÂRLARI ESTİRECEK
Türkiye Bisiklet Federasyonunun 2022 faaliyet programında yer alan ve ‘Pedallar Anadolu’nun Kalbinde’ sloganı ile Kırıkkale’de gerçekleştirilecek olan yarışma için gerekli tüm hazırlıkların yapıldığını aktaran Vali Tekbıyıkoğlu “7. Etabı ilimizde düzenlenecek bu yarışmanın ilimize bırakacağı ve yıllarca yaşayacak olan önemli bir hatırası olacak. İlimizde yapılacak olan bu yarışmalar dönen pedallarda adeta gençlik rüzgârları estirecek. Bu rüzgârın daha da güçlenerek tüm sporseverleri kuşatacağını; şehrimizin, yaşamın enerjisini kucaklayan yanıyla bisiklet sporuna bir yuva olacağını ümit ediyorum. Bu prestijli şampiyonanın ev sahipliğini yapmaktan onur duyuyorum” dedi. Toplantı, ilgili birimlerin sunumu ve organizasyonda alınacak tedbirlerin değerlendirilmesinin ardından sona erdi.

Haber: Ahmet Gökdemir
 

İlginizi Çekebilir

İYİ Parti genel merkezinden Özen’e destek 

İlginizi Çekebilir

Yeni Malatyaspor’a Kırıkkaleli teknik heyet 

İlginizi Çekebilir

Koluna yorgun mermi isabet eden kadın yaralandı

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

70094

HIV enfeksiyonu yayılmaya devam ediyor

Millet bahçesinin açılışına çok az kaldı

Kontrolden çıkan otomobil iş yerine girdi!

Park halindeyken yanan otomobil kullanılamaz hale geldi

Geleceğin meslekleri

Fikret Karabudak Stadyumu yenilenecek

SIRADAKİ HABERLER