Öztürk; “Cumhur İttifakı tüm oyunları bozacak”

Öztürk; “Cumhur İttifakı tüm oyunları bozacak”

MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, Kırıkkaleli esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Gerçekleştirdiği ziyaretlerde vatandaşlarla sohbet eden Milletvekili Öztürk; ““Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları görüyor ve biliyoruz. Cumhur İttifakı olarak tüm oyunları bozacak iradeye ve güce sahibiz. Yüce Türk Milleti müsterih olsun, ülkemiz üzerinde oynanan oyunları, MHP ve Cumhur İttifakı olarak bizim yapacaklarımızı kapı kapı dolaşarak milletimize anlatacağız” dedi.

  • Kategori : Siyaset
  • 03 Ağustos 2021 Salı
  • 11:48

“TÜRKİYE CUMHURİYETİ’Nİ KİMSE YIKAMAZ”
Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, Kırıkkale’de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Vatandaşlarla ve esnafla bir araya gelen Öztürk; Türkiye Cumhuriyeti’ni kimse yıkamaz! Türk Milletinin her bir ferdi bizim için tüm dünyadan daha değerlidir ve her bir ferdimize bu oyunları anlatmaya devam edeceğiz.” dedi.

“15 TEMMUZ’DA BAŞARAMADIKLARI HAİN PLANLARI TEKRARLIYORLAR”
Ülkenin farklı bölgelerinde devam eden orman yangınları ile ilgili de değerlendirmelerde bulunan Öztürk yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Okyanus ötesi güçler, her zaman olduğu gibi yine işbaşında. Yine hedefleri MHP, yine hedefleri Cumhur İttifakı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı 15 Temmuz Hain Darbe Girişimiyle indiremediklerini, ama yeni kaos planlarıyla bunu başarmak için ellerinden geleni yapacaklarını söylüyorlar. Cumhur İttifakının bozulması gerektiğini açık açık ifade edenler bugün de oyunlarını sürdürüyorlar.”

“HAİNLERE, DIŞ GÜÇLERİN DESTEĞİ ÇOK BÜYÜK”
“Dış güçlerin desteklediği gizli eller, hain emeller cennet ülkemizi kaosa sürüklemek için yine işbaşında. Bakın son gelişmelere: Suriyeli provokasyonu; ormanları kundaklama ve yakma girişimi -ki ülkemizin birçok noktasında yangınlar devam ediyor; Konya’da iki aile arasındaki husumetten kaynaklanan katliam için Kürt-Türk çatışması çıkarma çabaları, bu planın birer parçaları olarak karşımıza çıkıyor.”

“TÜRK MİLLETİNİN İRADESİNE TAHAMMÜLLERİ YOK”
“Peki, tüm bu gelişmeleri kim ovuşturuyor, lambadan cin çıkmasını kim bekliyor? ABD Başkanı Biden’ın, ‘Türkiye’de muhalefeti destekleyeceğiz’ sözünü de unutmamak gerek. CHP, HDP(KK), İP ile bağlantılı şaibeli güçler kime hizmet ediyor? Ve tüm bunların sebebi nedir? Cevap gayet açık ve net: Cumhur İttifakını sandıkta demokratik yollarla yenemeyen, milletimizin sandıktaki aziz kararına ve tercihine saygı duymayan, tahammül edemeyen bir avuç, dış güçlerden medet uman zavallı zihniyetin ortak oyunlarını görmek gerekir.”

“TÜRK MİLLETİ, CUMHUR İTTİFAKININ ETRAFINDA DAHA DA ÇOK KENETLENİYOR”
“Bunlar ülkenin kaosa sürüklenmesi için gayret gösterdikçe, Aziz Milletimiz Cumhur İttifakının etrafında, ülkenin bekası ve güçlü geleceği için daha çok kenetleniyor. Bilinsin ki, bu kez de başaramayacaklar; milletimiz kaosa, provokasyona gelmeyecek; her zamankinden daha uyanık ve teyakkuzda olacaktır. Türkiye Cumhuriyeti’ni kimse yıkamaz! Türk Milletinin her bir ferdi bizim için tüm dünyadan daha değerlidir ve her bir ferdimize bu oyunları anlatmaya devam edeceğiz.”
 

ozturk (2).JPG ozturk (1).JPG ozturk (3).JPG ozturk (4).JPG ozturk (5).JPG ozturk (6).JPG ozturk (7).JPG ozturk (8).JPG ozturk (9).JPG ozturk (10).JPG ozturk (11).JPG ozturk (12).JPG ozturk (13).JPG ozturk (14).JPG

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.