Öztürk; “Çerikli’nin yaraları en kısa zamanda sarılacaktır”

Öztürk; “Çerikli’nin yaraları en kısa zamanda sarılacaktır”

MHP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, birkaç gündür yağan yoğun sağanak yağmurun ardından Çerikli Beldesinde meydana gelen sel ve su baskınından zarar gören vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini ileterek, devletin en kısa zamanda yaraları saracağını ifade etti.

  • Kategori : Gündem
  • 14 Haziran 2021 Pazartesi
  • 12:17

“SON YILLARDA TÜM DÜNYADA DOĞAL FELAKETLER ARTIŞ GÖSTERDİ”
Son yıllarda tüm dünyada doğal felaketlerin artış gösterdiğine dikkat çeken MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, “Dünyanın doğallığını fazlasıyla zorladığımızı düşünüyorum. Tüm dünyada hızla gelişen teknoloji ve kontrolsüz sanayileşme sebebiyle dünyanın dengesini altüst ettik, çevreyi kirlettik, tabiatı bozduk. Tüm bunların sonucu olarak da doğal felaketlerde artış meydana gelmeye başladı” dedi.

“ÇERİKLİ BELDEMİZDEKİ SORUNU TBMM GÜNDEMİNE TAŞIYACAĞIM”
Çerikli’de yaşanan sel felaketini TBMM’ye taşıyacağını ve konu ile ilgili çözüm üreteceğini belirten Milletvekili Öztürk; “Hemşehrilerimiz henüz bir felaketin sıkıntılarıyla uğraşırken bu kez de bir başka felaketle karşı karşıya kaldılar. Ama tüm hemşehrilerim bilsinler ki, Türkiye Cumhuriyeti büyüktür ve güçlüdür. Devletimiz, vatandaşlarımızın yaralarını en kısa zamanda saracaktır. Ben de şahsım adına, Çerikli Beldemiz için, gerek TBMM nezdinde, gerekse Bakanlıklarımız nezdinde ne yapılması gerekiyorsa sonuna kadar yapacağım,” diye konuştu.
 

sel (2).jpg sel (3).jpg sel (4).jpg sel (5).jpg sel (6).jpg sel (1).JPG

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.