Özgü ve Gümüş ailelerinin mutlu günü 

Kırıkkale’nin tanınmış aileleri arasında yer alan İl Genel Meclis üyesi, Özgür Gruop İşletme Sahibi Alper Özgü'nün kız kardeşi, Adnan Özgü’nün kızı Nagihan ile Sava Gümüş’ün oğlu Kazım, düzenlenen düğün töreniyle dünya evine girdiler. 

  • Gündem
  • 08 Ağustos 2022
  • 14:56
Özgü ve Gümüş ailelerinin mutlu günü 

RENKLİ GÖRÜNTÜLER OLUŞTU 
Birsen-Adnan Özgü çiftinin kızları, aynı zamanda İl Genel Meclis üyesi, Özgür Gruop İşletme Sahibi Alper Özgü'nün kız kardeşi Nagihan ile Züleyha-Savaş Gümüş çiftinin oğulları Kazım, düzenlenen düğün töreniyle dünya evine girdiler. Kamera ve objektiflere renkli görüntülerin yaşandığı düğün töreninde genç çiftlerin mutlulukları gözlerinden okunuyordu .


BAŞKAN SAYGILI NİKAH KIYDI 
Çok sayıda davetlinin katıldığı düğün töreninde Genç çiftlerin nikahını Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı kıydı. Genç çiftlerin nikah şahitliklerini ise MHP Aile ve Kadın Komisyonu Başkanı Melike Boran İsmailoğulları ve İl Genel Meclis üyesi, Özgür Gruop İşletme Sahibi Alper Özgü yaptı. Özgü ve Gümüş aileleri konuklarını kapıda karşılarken, genç çifte evliliklerinin ömür boyu mutluluk içerisinde sürmesi temennisinde bulundular. 


ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR 
Renkli görüntülerin yaşandığı düğün töreni yöresel müzik ziyafeti eşliğinde devam etti. Sevenleri ve dostları bu mutlu günlerinde Özgü ve Gümüş ailelerini yalnız bırakmazken, davetliler yöresel müzik ziyafeti eşliğinde doyasıya eğlendiler. Daha sonra davetliler gelin ve damada evliliklerinin uzun sürmesi temennisinde bulunarak, sağlıklı mutlu ve huzurlu günler dilediler. Bizler de Gazetakale gazetesi ailesi olarak, Nagihan,-Kazım çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Haber: Burak Çalışkan 


 

 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

73744

‘Güç sende, biz de yanındayız’

Vali Tekbıyıkoğlu’ndan esnaflarla çay-simit sohbeti 

Ticaret ve Sanayi Odası’nda seçim heyecanı 

Camide imamı vuran zanlı tutuklandı!

Grup Liva, gençler için sahne alacak 

Öztürk’ten karayolları çalışanlarına müjde! “Karayolları çalışanları kadroya geçecek”

SIRADAKİ HABERLER