Osmaniye’deki orman yangını için seferberlik: Söndürme çalışmalarına Yahşihan Belediyesi’nden destek

Osmaniye’deki orman yangını için seferberlik: Söndürme çalışmalarına Yahşihan Belediyesi’nden destek

Kırıkkale’nin Yahşihan Belediyesi, Osmaniye’de çıkan orman yangınını söndürme çalışmalarına destek için bir ekip ve itfaiye aracı gönderdi.

  • Kategori : Gündem
  • 30 Temmuz 2021 Cuma
  • 14:47

Kırıkkale’nin Yahşihan İlçe Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, Osmaniye İl AFAD Müdürlüğü emrine bir ekip ve itfaiye aracı görevlendirdi. Ekipler, Osmaniye’de çeşitli bölgelerde çıkan orman yangınını söndürme çalışmalarına destek vermek için yola çıktı. "Ekiplerimizi seferber etmeye hazırız" Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, "Ülkemizde 42 noktada 21 bölgede yangın devam etmekte. Bugün arkadaşlarımızı Osmaniye İl AFAD Müdürlüğü emrine yolcu ediyoruz. Elimizde ne kadar ekip varsa seferber etmeye hazırız. Bugün bir ekiple Osmaniye’de olmamız söylendi. Seve seve biz ekibimizi Osmaniye’ye yolcu ediyoruz. Allah oradaki arkadaşların da orman yangınında çalışan arkadaşların da tekerlerine taş değdirmesin. Allah memleketimizin yanında olsun diyorum” ifadesini kullandı.

Osmaniye’deki orman yangını için seferberlik: Söndürme çalışmalarına Yahşihan Belediyesi’nden destek Osmaniye’deki orman yangını için seferberlik: Söndürme çalışmalarına Yahşihan Belediyesi’nden destek Osmaniye’deki orman yangını için seferberlik: Söndürme çalışmalarına Yahşihan Belediyesi’nden destek Osmaniye’deki orman yangını için seferberlik: Söndürme çalışmalarına Yahşihan Belediyesi’nden destek

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.
SIRADAKİ HABERLER

Tümü
Alaaddin Güneşer

Hükümetten doğru adım

Aysun Sertdemir

Bir çocuğun gözyaşları!

Gurbet Lüy

Hepimiz sorumluyuz!

İlyas Şen

Ben de vlogger ya da youtuber olmak istiyorum

Kadir Yahşi

Şehr-ül Emin

Emre Kandemir

Başkan mı? Çoban mı?