O yollar yarışma günü trafiğe kapatılacak 

Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından 7’nci etabı gerçekleştirilecek olan puanlı yol yarışları, kapsamında Kırıkkale’de bazı yollar trafiğe kapatılacak. 

  • Gündem
  • 19 Eylül 2022
  • 16:27
O yollar yarışma günü trafiğe kapatılacak 

MEYDANA GİRİŞLER KONTROLLÜ YAPILACAK 
Kırıkkale Valiliği tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “22 Eylül 2022 Perşembe günü saat: 08.00’den başlamak üzere 25 Eylül 2022 Pazar gününe kadar Cumhuriyet Meydanına giriş-çıkışlar kontrollü şekilde yapılacaktır.  23 Eylül 2022 Cuma günü ile 24 Eylül 2022 Cumartesi günleri saat: 06.30 – 20.30 saatleri arasında Millet Bulvarı Demiryolu Tarafı Emniyet Müdürlüğü Kavşağından başlamak üzere Bağdat Köprüsü İstikametine kadar olan bölümünün tamamı kapatılarak yol diğer şeritten iki yönlü olarak verilecektir. Kapalı yolu kesen tüm cadde ve sokaklarda trafiğe kapalı olacaktır.

ALTERNATİF YOLLARA YÖNLENDİRİLECEK
23 Eylül 2022 Cuma ile 24 Eylül 2022 Cumartesi günlerinde her gün saat: 06.30 -20.30 saatleri arasında: Fevzi Çakmak Caddesi Çift yönlü,  Hürriyet Caddesi Tek Yönlü trafiğe Kapalı Olacaktır. Millet Bulvarını Kesen Atatürk Bulvarı kısmı olarak trafik ekipleri kontrolünde ara ara trafiğe kapatılacaktır. Bağdat Köprüsü Kavşağı, Kırıkkale-Keskin Yolu, Keskin – Çelebi Yolu, Çelebi-Köprüköy Yolu, Karaahmetli-Bahşılı Yolu, Keskin-Yeniyapan Yolu Kontrol Geçişle Yer Yer Trafiğe Kapalı Olacaktır. 25 Eylül 2022 Pazar günü saat: 06.30-17.00 saatleri arasında Millet Bulvarı Emniyet Müdürlüğü Kavşağından Başlamak Üzere Rektörlük Kavşağına kadar iki yönlü olarak trafiğe kapatılarak trafik alternatif yollara yönlendirilecektir. Vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamamak için trafiğe kapanacak yolların durumunu dikkate almaları ve toplu taşıma araçlarını kullanmaya özen göstermeleri faydalı olacaktır” ifadesine yer verildi.

Haber: Burak Çalışkan 
 

İlginizi Çekebilir

Çocuklarımızı bağımlı olmadan kurtarmalıyız 

İlginizi Çekebilir

Pedallar medeniyetlerin beşiği Mardin’de buluşacak

İlginizi Çekebilir

Nüfus personeline eğitim 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

84175

HIV enfeksiyonu yayılmaya devam ediyor

Millet bahçesinin açılışına çok az kaldı

Kontrolden çıkan otomobil iş yerine girdi!

Park halindeyken yanan otomobil kullanılamaz hale geldi

Geleceğin meslekleri

Fikret Karabudak Stadyumu yenilenecek

SIRADAKİ HABERLER