Nur Geçit çözüm bekliyor

Nur Geçit çözüm bekliyor

Kırıkkaleli vatandaşlar, Nur Geçit içerisinde bulunan kaldırımların dar olmasından şikayetçi. Zaman zaman insanların birbirlerine çarptığı Nur Geçit, son dönemlerde araçların da usulsüz park etmesi ile çekilmez bir hal aldı. 

  • Kategori : Gündem
  • 02 Mayıs 2020 Cumartesi
  • 12:31

İNSANLAR BİRBİRİNE SÜRTÜNMEDEN GEÇEMİYOR
Kırıkkaleli vatandaşlar, Nur Cami yanında bulunan ve Atatürk Bulvarı ile Hürriyet Caddesini birbirine bağlayan Nur Geçit’in darlığına isyan ediyor. İnsanların birbirine sürtünmeden geçemediğini dile getiren vatandaşlar, kaldırımın dar olmasından şikayetçi. İnsanların birbirine sürtünerek geçtiği ve korkuluklar yüzünden kıyafetlerin yırtıldığı belirtiliyor. Bu kaldırımlarda yürüyemeyen vatandaşlar, yola inmek zorunda kalıyor. 

ARAÇLAR DUBALARIN ÜSTÜNE ÇIKIYOR
Ayrıca araçların park etmemesi için dubaların koyulduğu yol güzergahında, park yasağına kimse aldırış etmiyor. Hala araçlar dubaların üzerine çıkıp, park edebiliyor. Geçit içerisinde bulunan kaldırımların dubalara kadar genişletilmesi gerektiğini belirten vatandaşlar, bu sayede hem araçların park edemeyeceğini hem de insanların birbirine çarpmadan geçebileceğini ifade ediyor.

jdjajajkwh@gmail.com
jdke naksjsı

Daha memlekette çöp variliniz bile yok hangi çağda yaşıyoruz


YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.