Nüfus personeline eğitim 

İçişleri Bakanlığı 2022 hizmet içi eğitim planı çerçevesinde, Kırıkkale Valiliği Konferans Salonunda, eğitim programı düzenlendi.

  • Gündem
  • 19 Eylül 2022
  • 14:01
Nüfus personeline eğitim 

ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ VERİLDİ 
Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlanan eğitim programına; Vali Vekili Ahmet Sait Kurnaz, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Güni, Daire Başkanı Özkan Demirel, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Şinasi Kaya, Kırıkkale Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Özgür Selvi ve nüfus personeli katıldı.


İŞ ÜRETİM KAPASİTESİ ARTIYOR 
Son yıllarda vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek için Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Müdürlüklerinde kapsamlı değişiklikler yapıldığını ve yapılan bu değişikliklerin meyvelerini almaya başladıklarını belirten Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Güni, “Vatandaş memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya önem verilen bu değişiklikler sayesinde hizmet alan insan sayısının, günlük iş üretim hacminin ve kapasitesinin kat kat arttığını görmekteyiz” dedi.


BÜYÜK ÖNEM ARZ EDİYOR 
İçişleri Bakanlığımızın 2022 hizmet içi eğitim planı çerçevesinde illerde gerçekleştirdiği eğitimin önemine değinen Vali Vekili Ahmet Sait Kurnaz ise “ Vatandaş odaklı hizmet anlayışını daha ileriye taşıyabilmek amacıyla nüfus personelimize yönelik düzenlenen bu eğitimin hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Eğitim programında son yıllarda nüfus ve vatandaşlık mevzuatında yapılan değişiklikler ele alınarak personele Sosyal Medya ve İletişim konusunda Kırıkkale Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Özgür Selvi tarafından Sosyal Medya ve İletişim konusunda sunum yapıldı.

Haber: Burak Çalışkan
 

İlginizi Çekebilir

Nüfus personeline eğitim 

İlginizi Çekebilir

Bakan Soylu, Kırıkkale’de trafik denetledi

İlginizi Çekebilir

Hüseyin Kâhya dualarla anıldı 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

23091

HIV enfeksiyonu yayılmaya devam ediyor

Millet bahçesinin açılışına çok az kaldı

Kontrolden çıkan otomobil iş yerine girdi!

Park halindeyken yanan otomobil kullanılamaz hale geldi

Geleceğin meslekleri

Fikret Karabudak Stadyumu yenilenecek

SIRADAKİ HABERLER