‘Millet Bulvarı Yürüyüş Yolu’ çalışması sürüyor

‘Millet Bulvarı Yürüyüş Yolu’ çalışması sürüyor

Kırıkkale Belediyesi, 2020 yılının Aralık ayında yapımına başlanan ‘Millet Bulvarı Yürüyüş Yolu’ projesi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamada, çalışmaların hızla devam ettiği bildirildi.

  • Kategori : Gündem
  • 23 Şubat 2021 Salı
  • 18:00

1,2 KİLOMETRE UZUNLUĞUNDA OLACAK
Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, MKE’ye ait bazı araziler için girişimlerde bulunmuş ve söz konusu arazilerin Kırıkkale Belediyesi’ne devredilmesini sağlamıştı. Ardından bu arazilerde; Şehir parkı, MKE Sosyal tesisleri, Şehitlik Parkı, Kırıkkale Evleri ve 564 konut projesi yürütülmüştü. Son olarak ise geçtiğimiz yıl Aralık ayında Millet Bulvarı Yürüyüş Yolu projesi hayata geçirilmiş ve çalışmalara başlanmıştı. Belediye’den yapılan açıklamada; çalışmaların hızla devam ettiği ve proje tamamlandığı zaman 1,2 kilometrelik bir yürüyüş ortaya çıkacağı belirtildi.

“GÜZEL BİR GÖRÜNÜME KAVUŞACAK”
Yürüyüş yolunda kauçuk tartan zemin ve andezit taş döşeme işlemlerinin yapıldığını belirten Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, “Kırıkkale Belediyesi olarak halkımızdan aldığımız emanete en iyi şekilde sahip çıkıp, birbirinden güzel projeleri kendilerine armağan etmek istiyoruz. Bu kapsamda da Millet Bulvarına güzel bir yürüyüş yolu çalışmalarına başladık. Çalışmalar tamamladığında Kırıkkale’mizin girişindeki bu nokta güzel bir görünüme kavuşmuş olacak” dedi.
 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.
SIRADAKİ HABERLER

Tümü
Alaaddin Güneşer

Üzmeye ne hakkınız var

Aysun Sertdemir

Bir çocuğun gözyaşları!

Gurbet Lüy

Hepimiz sorumluyuz!

Mehmet Fırat Özsayın

Dolar neden bu kadar arttı?

İlyas Şen

Ben de vlogger ya da youtuber olmak istiyorum

Nisan Çalışkan

Şooorayı yazmalımıyız?

Kadir Yahşi

Şehr-ül Emin

Emre Kandemir

Başkan mı? Çoban mı?