MHP’li kadınlara teşekkür yemeği 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili Adayı Av. Melike Boran İsmailoğulları, 14-28 Mayıs seçimlerinde büyük çaba ve özveri gösteren kadınlarla teşekkür yemeğinde buluştu. Birlik ve beraberliğin sergilendiği yemekte her zaman Cumhur İttifakı çatısı altında önemli çalışmalar gerçekleştirecekleri vurgulandı. 

  • Siyaset
  • 09 Eylül 2023
  • 17:40
MHP’li kadınlara teşekkür yemeği 

BİRLİK VE BERABERLİK SERGİLENDİ 
14-28 Mayıs seçimlerinde yoğun bir tempo sergileyen MHP’li kadınlar için Milletvekili Adayı Av. Melike Boran İsmailoğulları tarafından teşekkür yemeği verildi. Birlik ve beraberliğin sergilendiği yemekte kadınlar unutulmaz bir gün yaşadı. Renkli görüntülerin yaşandığı teşekkür yemeğinde MHP’nin olmazsa olmazları arasında yer alan kadınlar, her zaman vatan ve millet sevdası alanında mücadelelerini sergileyeceklerini bir kez daha göstermiş oldu.

HER ZAMAN YANLARINDAYIZ 
Milletvekili adayı Av. Melike Boran İsmailoğulları, “Geçmişte olduğu gibi her zaman devletimiz ve milletimiz için mücadelemizi sürdüreceğiz. Bu kapsamda 14-28 Mayıs Seçimlerinde Gecesini Gündüzüne Katarak Cumhur İttifakı Kazanmasında Büyük Rol Oynayan Nene Hatun Yürekli Zaferi Perçinleyen MHP’li Kadınlarımızla Teşekkür Yemeğinde Bir Araya Geldik Biz Her Zaman Biriz Beraberiz Sevdamız Türkiye Sevdamız Kırıkkale” dedi.

Haber: Sema Nur Çakmak (Stajyer)


 

İlginizi Çekebilir

Öztürk: “Milletimiz bize güveniyor” 

İlginizi Çekebilir

Öztürk’ten Köprüköy’e sulama müjdesi 

İlginizi Çekebilir

MHP merkez ilçe kongreye gidiyor 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

12001

Orhan Kılıç’tan 71 öğrenciye burs 

Milletvekili Kılıç: "Türkiye’nin Saadet Partisi’ne ihtiyacı var"

Kırıkkalelilere özel konser

Kırıkkale’de 73 bin trafiğe kayıtlı araç var 

Türkyılmaz, Eris varyantı şüphesiyle hastaneye kaldırıldı 

Faili meçhul hırsızlık olayları aydınlatıldı 

SIRADAKİ HABERLER