MHP’den ‘Adım Adım 2023’ toplantısı 

Kırıkkale'nin Karakeçili ilçesinde MHP tarafından "Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantısı" gerçekleştirildi.

  • Siyaset
  • 20 Haziran 2022
  • 12:55
MHP’den ‘Adım Adım 2023’ toplantısı 

BİRLİK VE BERABERLİK SERGİLENDİ 
MHP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, Karakeçili Belediyesi Konferans Salonu'nda düzenlenen toplantıda, tüm Türkiye'yi gezmek için yola çıktıklarını söyledi. Öztürk, 2023 yılında yapılacak seçimlere dikkati çekerek, şöyle konuştu: "6 artı bir, HDP'nin de içinde olduğu bir yapı da aday çıkartacak. Bu yüzyılın en önemli seçiminde devlet ve milletin bekası için Türk milletine sevdalı Cumhur İttifakı'na destek istiyoruz. 

CUMHUR İTTİFAKI'NA DESTEK İSTİYORUZ
Türkiye'nin sigortası MHP, mecliste güçlü olmalı. Bayrak inmesin, ezan dinmesin diye milletin huzuru için mücadelemiz devam edecek. Şu anda Türk savunma sanayii yüzde 80'in üzerinde yerliliğe ulaştı. Türkiye'nin her tarafı ateş çemberi. Bizim insanımız basiretlidir ve Cumhur İttifakı'na destek vereceğinden eminim." Karakeçililere müjde veren Öztürk, doğal gazın 2023 yılında ilçeye geleceğini kaydetti.

YAPILACAK ÇALIŞMALAR ANLATILDI 
Belediye Başkanı Veysel Aydemir de ilçede yapılan çalışmalar hakkında partililere bilgi verdi. Toplantıya, MYK üyeleri Prof. Dr. Ahmet Kürşat Azkur, Prof. Dr. İbrahim Uzun ve Abdullah Bahadır Alperen, İl Başkanı Murat Abalı, Hacılar Belde Belediye Başkanı Mehmet Koyuncu, partililer ve vatandaşlar katıldı. 

Kaynak: AA
 

İlginizi Çekebilir

Öztürk, esnafın sesi oldu

İlginizi Çekebilir

MHP’li Öztürk, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı anlatıyor

İlginizi Çekebilir

Bildik’ten rüşvet iddialarına cevap: “Yel, kayadan ancak toz alır”

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

62243

Ağzınız soğan koksun korkmayın!

Cipsin içerisinden fare çıktı!

Unutulmaz şarkıların sanatçısı Ertan Erşan

Aslan: “Kırıkkale Üniversitesi hedeflerine başarıyla ilerliyor”

Hafızlık Kuran Kursu’nun yüzde 90’ı tamam 

İç Anadolu’nun en kapsamlı Bilim Merkezi, Kırıkkale’de 

SIRADAKİ HABERLER