Makamdan çok sokakta

Makamdan çok sokakta

Yahşihan’ın sevilen Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz mesai saatleri öncesi ilçede düzenli olarak yapmış olduğu sabah yürüyüşlerinde vatandaşlarla birebir ilgilenerek taleplerini almaya devam ediyor.

  • Kategori : Yahşihan
  • 02 Haziran 2020 Salı
  • 15:56

SORUNLARA YERİNDE MÜDAHELE
Göreve geldiği ilk günden beri durmaksızın çalışmalarına devam eden Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz halkın gönlüne girmeye devam ediyor. Yahşihan’ın her gün belirli kısımlarında sabahın erken saatlerinde yürüyüşlerine devam ederken bir yandan da vatandaşların taleplerini, sıkıntılarını dinliyor. Belirtilen talepleri anlık birim yetkililerine bildirerek sorunlara yerinde müdahale ediyor.

VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ
Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz konu hakkında yapmış olduğu açıklamasında; “Hizmetkârı olarak geldiğimiz İlçemizde vatandaşlarımızın yanında olduğumuzu bildirerek hal ve hatırlarını sormaya devam ediyoruz. Tüm gayretimiz, çabamız dertlere derman olabilmek. Her zaman halkımızın yanlarında olup onlarla kucaklaşmak en önemli görevimiz. Vatandaşı ayağımıza çağırmaktansa her fırsatta ayağına gidiyoruz. Dertlerini dinliyor, taleplerini alıyoruz.” Dedi.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.