Kızılcık Şerbeti dizisinde tartışılan sahne! Bir masada iftar, bir masada alkol!

Show TV ekranlarında yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisi, tartışmalı sahnelere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Dizinin bir sahnesinde bir masada iftar yapılırken diğer bir masada ise alkol içilmesi ve masada bulunan karakterlerin bu konu hakkında tartışması, sosyal medyada gündem oldu.

  • Gündem
  • 25 Mart 2023
  • 11:31

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU
Farklı görüşlere sahip iki ailenin hikayesini anlatan Kızılcık Şerbeti isimli dizi, tartışmalı sahneleri ile sık sık gündeme gelmeye devam ediyor. Daha önce ‘zorla imam nikahı’ ve ‘alkolsüz kolonya’ gibi sahnelerle gündeme gelen dizi bu kez de iftar sofrası ile gündeme geldi. Dizinin bir sahnesinde, dizinin başrollerinden oluşan 4 kişilik bir grup iftar sofrasında bir araya geldi. Restoranda geçen sahnede, bir başka masada ise alkol içiliyordu. İftar sofrasında oturan 4 kişilik ana karakterlerden bazıları yan masada alkol içilmesine tepki gösterirken, bazı karakterler bu durumun olabileceğini dile getirdi. Dizide yaşanan bu tartışma sahnesi sosyal medyada gündem oldu.


Gazetekale.com / Haber Merkezi

murtaza kurt
BU memleketi alkol haram diyenler bu hale getirdi,20 liralık mal 500 lira oldu.Haram helal diyerek zamımıza zam koydular.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

15288

Doğal afet için çalışmalar yapılıyor 

Yüksek Hızlı Tren, ekonomiye katkı sağladı 

Kurban Bayramı ne zaman? 2023 kurbanlık fiyatları ne kadar?

Türkyılmaz: “Geçmişi sorgulamıyoruz, geleceğe yatırım yapıyoruz”

Kutluca, “Yolumuza kararlılıkla devam edeceğiz”

Uluslararası pedallar Kırıkkale’de çevrilecek 

SIRADAKİ HABERLER