Kırıkkaleli esnaflar MHP’nin çağrısına kayıtsız kalmadı; ürün fiyatlarını düşürdü

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin başlattığı Milli Birlik ve Dayanışma kampanyasına, Kırıkkaleli esnaflardan da destek geldi. Esnaflar, ürünlerinde fiyat indirimine gitti.

  • Gündem
  • 31 Aralık 2021
  • 14:24
Kırıkkaleli esnaflar MHP’nin çağrısına kayıtsız kalmadı; ürün fiyatlarını düşürdü

KIRIKKALELİ ESNAFLAR FİYAT İNDİRİMİNE GİTTİ
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, hizmet ve gıda sektöründe yaşanan ani fiyat artışlarını önlemek amacıyla, Milli Birlik ve Dayanışma kampanyası başlatmıştı. Kırıkkaleli esnaflar da başlatılan kampanyaya kayıtsız kalmadı. Kırıkkaleli esnaflar, MHP İl Başkanlığı tarafından dağıtılan indirim afişlerini iş yerlerine astı. Esnaflar ardından, MHP Kırıkkale İl Başkanı Erdal Baloğlu’nun çağrısına uyarak, ürünlerinde fiyat indirimine gitti. 

“EKONOMİMİZ TOPARLANMA SÜRECİNE GİRMİŞTİR”
“Gün birlik olma günüdür. Ekonomimiz döviz kurunda yaşanan artış nedeniyle bir süre sıkıntı yaşasa da Türk Lirası’nın değer kazanması ile birlikte toparlanma sürecine girmiştir. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin başlattığı milli birlik ve dayanışma kampanyası kapsamında Kırıkkaleli esnaflarımızın indirim kararı almaları bizleri ziyadesi ile mutlu etmiştir. Kampanyaya destek veren ve fiyatlarında indirime giden tüm esnaflarımıza teşekkür ederiz.”
 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

67652

Kırıkkale'de tomruk yüklü tırın devrildiği kazada sürücü yaralandı

Yahşihan Belediyesi’nden binlerce kişilik birliktelik yemeği

Kırıkkale’nin konuştuğu çocuk hırsızı Urfa’da yakalandı 

Ultra maraton koşusuna Kırıkkaleli damgası 

Maymun çiçeği nedir?

Anneler yavrusuz kalmasın 

SIRADAKİ HABERLER