Kırıkkale Valiliğinde görev değişimi

Mülki İdareci Atamaları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kararı ile Resmi Gazete’de yayımlandı. Karara göre, Kırıkkale’ye 2 vali yardımcısı, 2 ilçeye kaymakam ve 2 hukuk müşaviri atandı. 

  • Gündem
  • 21 Ağustos 2021
  • 10:32
Kırıkkale Valiliğinde görev değişimi

VALİ YARDIMCILIKLARINA KURNAZ VE KARA ATANDI
Mülki İdare Amirleri Atamam Kararnamesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzası ile Resmi gazetede yayımlandı. Karara göre, Kırıkkale Vali Yardımcılığı görevine Konya Akşehir Kaymakamı Ahmet Sait Kurnaz ile İzmir Çeşme kaymakamı Hacı Mehmet Kara atandı. 

DELİCE VE KESKİN’E YENİ KAYMAKAM
Kararın ardından Keskin ve Delice Kaymakamlıklarında da görev değişikli yaşandı. Keskin Kaymakamlığına, Bitlis Adilcevaz Kaymakamı Tunahan Çil atandı. Delice Kaymakamlığına ise Muhammed Burak Akköz atandı. 

HUKUK MÜŞAVİRLİKLERİNE ATAMA
Bir atama kararı ise Kırıkkale Valiliği Hukuk Müşavirliklerine geldi. Bahşılı Kaymakamı Ahmet Altın ve Mülkiye Müfettişi Veysel Çiftçi, Kırıkkale Valiliği Hukuk Müşavirliklerine atandı.

ULU, EŞKİŞEHİR’E ATANDI
Öte yandan Kırıkkale Vali Yardımcısı görevini vekaleten yürüten Ömer Ulu, Eskişehir Odunpazarı Kaymakamı oldu. Sulakyurt Kaymakamı Mehmet Yasir Erkan ise Adıyaman Vali Yardımcılığına atandı.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

68211

Atıl köy okulları yaşam merkezine dönüştürülüyor

Saygılı: “Sanayi esnafı şehrimizin lokomotifidir”

Kutluca: “Vatandaş sorunlarına çözüm bekliyor”

62 şişe kaçak içki ele geçirildi

Yahşihan’da geleneksel aşure birlikteliği

Mobil aşevi araçlarıyla sıcak yemek dağıtılacak 

SIRADAKİ HABERLER