Kırıkkale TSO hizmet kalitesini artırıyor

Kırıkkale TSO hizmet kalitesini artırıyor

Üye odaklı kaliteli hizmet standartlarını yakalayan oda ve borsalar için uygulanan Akreditasyon Sistemi çerçevesinde hizmet kalitesini artırmak amacıyla Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası ile Polatlı Ticaret Odası arasında kıyaslama çalışması yapıldı.

  • Kategori : Gündem
  • 11 Şubat 2020 Salı
  • 16:02

5 YILDIZLI TİCARET ODASI
Oda ve borsalar arasında kalite bilincinin yerleştirilmesi, sistemin iş dünyası nezdinde saygınlığının ve hizmet türlerinin artırılması, hizmet kalitelerinin iyileştirilmesi, Oda Borsa’ların birbirine yakınlaşmanın sağlanması suretiyle Avrupa Oda Borsa Sistemine uyumunun sağlanması amacıyla başlatılan akreditasyon sisteminde gösterdiği başarı ile 5 yıldızlı odalar arasına giren Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası, hizmet kalitesini daha da artırmak için başlattığı çalışmaları sürdürüyor. Çevre illerde faaliyet gösteren oda ve borsalar ile de yakın ilişkiler içinde olan Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası 7-8 Şubat tarihlerinde yapılan ortak çalışmada Polatlı Ticaret Odasını ziyaret ederek hizmet uygulamaları kıyaslaması gerçekleştirdi.

HİZMETLER İKİ ODA TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLDİ
Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odasını temsilen Akreditasyon ve Muhasebe Sorumlusu Kübra Şerbetçioğlu’nun katıldığı kıyaslama çalışmalarında Polatlı Ticaret Odası’ndan Genel Sekreter İnanç Ölmez, Genel Sekreter Yardımcısı ve Muhasebe Sorumlusu Zeynep Gökçe ile Akreditasyon ve Kalite Yönetim Temsilcisi Hande Yapıcı hazır bulundular. Akreditasyon sisteminin önemli unsurları arasında yer alan Mali Yönetim, Kalite Yönetim Sistemi, Üye İlişkileri ve Akreditasyon Takip Sistematiklerinin karşılaştırıldığı kıyaslama çalışmalarında iki oda tarafından verilen hizmetlerin değerlendirilmesi yapıldı.

Gazete kale / Burak Çalışkan
 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.