Kırıkkale’nin ilk kına salonu ‘Şehrazat Kına Köşkü’

Kırıkkale’nin ilk kına salonu ‘Şehrazat Kına Köşkü’

Kırıkkale’nin ilk kına salonu Şehrazat Kına Köşkü, çarpıcı konseptler, birbirinden farklı sunumlar ve dünya mutfağından lezzetlerle, Kırıkkaleli vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor.

  • Kategori : Gündem
  • 28 Aralık 2020 Pazartesi
  • 17:05

ŞEHRAZAT KINA KÖŞKÜ’NDE ERKEN REZERVASYON İNDİRİMLERİ DEVAM EDİYOR
Şehrazat Kına Köşkü Firma Sorumlusu Ayşenur Akkurt yaptığı açıklamada, “Kırıkkale’nin ilk kına salonu Şehrazat Kına Köşkü olarak 2021 sezonunda da yine şehrin en özel mekanı olmaya devam ediyoruz. En çarpıcı konseptler, birbirinden güzel sunumlar ve dünya mutfağından lezzetlerimizle, gelin ve damat adaylarımızı kendilerini bir masalın içinde gibi hissettiriyoruz. Özel nedime ekibimiz; birbirinden özel kostümleri, aksesuarları ve dansları ile geceye renk katarken, misafirlerimize de o gecenin tadını çıkarmak kalıyor. Salonumuzda her bütçeye hitap edecek şekilde farklı programlar ve menüler bulunmakta. Gelin ve damat adaylarımızın isteği üzerine menüler ve organizasyonlar kendileri tarafından seçilmektedir. Salonumuzda devam etmekte olan erken rezervasyon indirimlerinin son günü 31 Ocak. Erken rezervasyon indiriminden yararlanmak isteyen vatandaşlar 0530 994 20 24 numaralı telefondan veya sehrazatkinakosku kullanıcı isimli Instagram adresinden ya da Facebook’ta Şehrazat Kına Köşkü’nü aratarak bize ulaşabilirler.” dedi.

kina salonu (1).jpg kina salonu (2).jpg kina salonu (3).jpg kina salonu (4).jpg kina salonu (5).jpg kina salonu (6).jpg kina salonu (7).jpg kina salonu (8).jpg kina salonu (9).jpg kina salonu (10).jpg

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.