Kırıkkale Geneli 130 Bin Ton Asfalt Atılıyor

Kırıkkale Geneli 130 Bin Ton Asfalt Atılıyor

Kırıkkale Belediye Başkanı  Mehmet Saygılı,  Kırıkkale genelinde devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi aldı.  Belediye Başkanı Saygılı yaptığı açıklamada, Kırıkkale genelinde 130 bin ton asfaltın atıldığını ifade etti.

  • Kategori : Gündem
  • 18 Kasım 2021 Perşembe
  • 15:20

“KIRIKKALE TARİHİNDE BİR İLK”
Belediye Başkanı  Mehmet Saygılı çalışmaları yerinde inceledi.  Devam eden asfalt serme, andezit ve etiler kavşak projelerini inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Çalışmaların kısa sürede biteceğini belirten Saygılı, “Kırıkkale geneli 130 bin ton asfalt atıyoruz. Bu atılan asfalt Kırıkkale tarihinde bir ilktir. Asfalt sermenin yanı sıra andezit kaldırım çalışması, Etiler köprülü kavşağı çalışmalarımız, bilim ve deney merkezimizin çalışmaları aralıksız devam ediyor” diye konuştu.

“ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR”
Her cadde ve sokakta çalışmaların gece gündüz devam ettiğini belirten Saygılı, “Geçtiğimiz aylarda 20 dev proje açıklamıştık. Bu projelerimizin çalışmaları başladı. Çalışmalar ile birlikte Kırıkkale şantiye alanına döndü. Çalışmalarımız kısa sürede tamamlayacağız ve milletimizin hizmetine sunacağız. Bu çalışmaların yanı sıra bazı mahallerde yeni park bazı mahalleler ve şehir merkezinde parklarımızı bakıma alacağız” şeklinde konuştu.


 

Kırıkkale Geneli 130 Bin Ton Asfalt Atılıyor (4).jpg Kırıkkale Geneli 130 Bin Ton Asfalt Atılıyor (19).jpg Kırıkkale Geneli 130 Bin Ton Asfalt Atılıyor (3).jpg Kırıkkale Geneli 130 Bin Ton Asfalt Atılıyor (6).jpg Kırıkkale Geneli 130 Bin Ton Asfalt Atılıyor (7).jpg Kırıkkale Geneli 130 Bin Ton Asfalt Atılıyor (8).jpg Kırıkkale Geneli 130 Bin Ton Asfalt Atılıyor (10).jpg Kırıkkale Geneli 130 Bin Ton Asfalt Atılıyor (14).jpg Kırıkkale Geneli 130 Bin Ton Asfalt Atılıyor (17).jpg

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.