Kırıkkale’de korona virüs denetimleri: Sürücü ve yolcuların 'HES kodu' kontrol edildi

Kırıkkale’de korona virüs denetimleri: Sürücü ve yolcuların 'HES kodu' kontrol edildi

Kırıkkale’de sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle uygulama noktalarında sürücü ve yolcuların "HES kodu" ile "seyahat izin belgesi" kontrol edildi.

  • Kategori : Gündem
  • 10 Nisan 2021 Cumartesi
  • 15:47

KIRIKKALE (İHA) - Korona virüs risk değerlendirme haritasına göre "kırmızı" renk ile "çok yüksek" riskli iller kategorisinde yer alan Kırıkkale’de, 56 saatlik hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasının başlamasıyla birlikte denetimler sürüyor. İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Salgın Denetim Merkezi ekipleri, uygulama noktalarında sürücü ve yolcuların "HES kodu" ile "seyahat izin belgesi" kontrollerini gerçekleştirildi. Denetimde, kısıtlamayı ihlal edenlere de idari para cezası uygulandı.

Kırıkkale’de korona virüs denetimleri: Sürücü ve yolcuların 'HES kodu' kontrol edildi Kırıkkale’de korona virüs denetimleri: Sürücü ve yolcuların 'HES kodu' kontrol edildi Kırıkkale’de korona virüs denetimleri: Sürücü ve yolcuların 'HES kodu' kontrol edildi Kırıkkale’de korona virüs denetimleri: Sürücü ve yolcuların 'HES kodu' kontrol edildi Kırıkkale’de korona virüs denetimleri: Sürücü ve yolcuların 'HES kodu' kontrol edildi

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.
SIRADAKİ HABERLER

Tümü
Alaaddin Güneşer

Üzmeye ne hakkınız var

Aysun Sertdemir

Bir çocuğun gözyaşları!

Gurbet Lüy

Hepimiz sorumluyuz!

Mehmet Fırat Özsayın

Dolar neden bu kadar arttı?

İlyas Şen

Ben de vlogger ya da youtuber olmak istiyorum

Nisan Çalışkan

Şooorayı yazmalımıyız?

Kadir Yahşi

Şehr-ül Emin

Emre Kandemir

Başkan mı? Çoban mı?