Kırıkkale'de 4 gün önce kaybolan kişinin cesedi ırmakta bulundu

Kırıkkale'de 4 gün önce kaybolan kişinin cesedi ırmakta bulundu

Kırıkkale'nin Yahşihan ilçesinde 4 günce kaybolan Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) işçisi, Kızılırmak'ta ölü bulundu.

  • Kategori : 3. Sayfa
  • 11 Eylül 2020 Cuma
  • 16:58

KIRIKKALE (AA) - Halil Altan'ın (29), 7 Eylül akşamı görevli olduğu TCDD Yahşihan İstasyon Amirliği'nden ayrılarak bir daha iş yerine dönmemesi üzerine iş arkadaşları ve ailesi durumu jandarma ekiplerine bildirdi.

Ankara'dan gelen Jandarma Arama Kurtarma (JAK), Jandarma Sualtı Arama Kurtarma (SAK) timi ile İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, aramalarını Altan'ın özel aracının bulunduğu Kızılırmak kenarı Kıyıbağı mevkisinde hem nehirde hem de çevresinde yoğunlaştırdı.

İl Jandarma Komutanı Albay Uğur Özmen'in koordinesindeki aramalara, Kırıkkale Belediyesi su altı kurtarma ekipleri, Ankara Emniyet Müdürlüğü dalgıç timi ile Kırıkkale AFAD Müdürlüğü ekipleri de destek verdi.

Irmağın debisinin düşürülmesi için Kapulukaya Barajı'nın kapaklarının kapatılmasıyla ilk olarak Altan'a ait olduğu değerlendirilen cep telefonu ile bir tabancaya ulaşıldı, ardından işçinin cansız bedeni bulundu.

Başında mermi izi olduğu tespit edilen Altan'ın cenazesi, Cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından otopsi için morga kaldırıldı.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.
SIRADAKİ HABERLER

Tümü
Gurbet Lüy

Hepimiz sorumluyuz!

Mehmet Fırat Özsayın

Dolar neden bu kadar arttı?

Alaaddin Güneşer

Fal Baktırmak

İlyas Şen

Ben de vlogger ya da youtuber olmak istiyorum

Nisan Çalışkan

Şooorayı yazmalımıyız?

Kadir Yahşi

Şehr-ül Emin

Emre Kandemir

Başkan mı? Çoban mı?