Kırıkkale Belediyesi koronavirüse karşı savaşıyor

Kırıkkale Belediyesi koronavirüse karşı savaşıyor

Kırıkkale Belediyesi Koronavirüse karşı dezenfekte savaşını sürdürüyor. Şehirdeki tüm okulları, camileri dezenfekte eden ekipler vatandaşların toplu olarak bulundukları alanları, bankamatikleri ve toplu taşıma araçlarını dezenfekte ederek mücadelesine devam ediyor. 

  • Kategori : Gündem
  • 11 Ekim 2021 Pazartesi
  • 14:53

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
Kırıkkale Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler koronavirüsü tehdidine karşı hijyen çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Özel olarak oluşturulan ekipler, şehir genelindeki tüm okulları dezenfekte ederek öğrencilerin sağlıklı ortamda eğitim görmelerine katkı sunarken aynı duyarlılığı tüm camilerde de sürdürdü. Virüs tehdidi atlatılıncaya kadar sürecek olan mücadelede belediye ekipleri yönetmeliklere uygun ilaçlar kullanıyor. 

"MASKE VE MESAFE KURALLARINA UYALIM"
Özellikle vatandaşların toplu olarak bulundukları alanlarda dezenfekte işlemlerine ağırlık veren Kırıkkale Belediyesi, şehirde ki bankamatikler, parklarda oturma grupları, çocuk oyun alanları, toplu taşıma araçları, duraklarda tekrarlanan dezenfekte işlemlerine aralıksız devam ediyor. Kırıkkale Belediyesi Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır, virüs tehdidinin ortadan kalkmadığına dikkat çekerek “Vatandaşlarımızdan maske ve mesafe kurallarını unutmamalarını özellikle de el hijyenine önem vermelerini istiyoruz. Bizler Kırıkkale Belediyesi olarak şehrimizde yoğunluğun oluştuğu her noktada gece gündüz dezenfekte çalışmalarımıza virüsün ilk göründüğü günden bu tarafa aralıksız devam ediyoruz. Bu mücadeleyi birlikte kazanabilmemiz için öncelikle tedbirlere uymalı aynı zamanda da aşılarımızı yaptırmalıyız” dedi.

Kırıkkale Belediyesi Koranavirüse Karşı Savaşıyor (10).jpg Kırıkkale Belediyesi Koranavirüse Karşı Savaşıyor (8).jpg Kırıkkale Belediyesi Koranavirüse Karşı Savaşıyor (6).jpg Kırıkkale Belediyesi Koranavirüse Karşı Savaşıyor (7).jpg Kırıkkale Belediyesi Koranavirüse Karşı Savaşıyor (5).jpg Kırıkkale Belediyesi Koranavirüse Karşı Savaşıyor (4).jpg Kırıkkale Belediyesi Koranavirüse Karşı Savaşıyor (3).jpg Kırıkkale Belediyesi Koranavirüse Karşı Savaşıyor (2).jpg Kırıkkale Belediyesi Koranavirüse Karşı Savaşıyor (1).jpg Kırıkkale Belediyesi Koranavirüse Karşı Savaşıyor (13).jpg Kırıkkale Belediyesi Koranavirüse Karşı Savaşıyor (12).jpg Kırıkkale Belediyesi Koranavirüse Karşı Savaşıyor (11).jpg Kırıkkale Belediyesi Koranavirüse Karşı Savaşıyor (9).jpg

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.