Katı Atık ve Yeşil Vadi Su Birliği Toplandı

Katı Atık ve Yeşil Vadi Su Birliği Toplandı

Belediyeler Birliği Katı Atık ve Yeşil Vadi Su Birliğinin, Ekim Ayı Olağan Toplantıları Kırıkkale Belediyesi meclis toplantı salonunda gerçekleştirildi.

  • Kategori : Gündem
  • 27 Ekim 2021 Çarşamba
  • 11:38

1 TON EVSEL KATI YAKIT
Katı Atık Yönetimi Belediyeler Birliği Olağan toplantısı, Birlik Başkanvekili Mutlu Erol Bakır Başkanlığında gerçekleştirildi.  Toplantıda yoklamanın ardından gündem maddelerine geçildi. Gündem maddeleri arasında yer alan 2022 Mali Yılı Bütçesinin Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilmesi, 2022 Mali Yılı Yatırım Planı ve Çalışma Programının Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilmesi, birliğe üye olmayan belediyeler ve kuruluşların 2022 yılı için 1 Ton evsel katı atık depolama ücretinin belirlenmesi için Plan Bütçe Komisyonuna havale edilmesi görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

YEŞİL VADİ SU BİRLİĞİ EKİM AYI TOPLANTISI YAPILDI
Katı Atık Yönetimi Belediyeler Birliği toplantısının ardından  Yeşil Vadi Su Birliği Ekim Ayı Olağan Toplantısı da Kırıkkale Belediye meclis toplantı salonunda birlik üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi. Yeşil Vadi Su Birliği Başkanvekili Hafize Şimşek Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda gündem maddeleri arasında yer alan 2022 Mali Yılı Hazırlık Bütçesinin Plan ve Bütçe Komisyonuna havalesi, 2022 Mali Yılı Yatırım Çalışma programının görüşülmesi komisyona havale edildi. Gündem maddeleri oy birliği ile kabul edildi.
 

Katı Atık ve Yeşil Vadi Su Birliği Toplandı (5).JPG Katı Atık ve Yeşil Vadi Su Birliği Toplandı (6).JPG Katı Atık ve Yeşil Vadi Su Birliği Toplandı (4).JPG Katı Atık ve Yeşil Vadi Su Birliği Toplandı (3).JPG Katı Atık ve Yeşil Vadi Su Birliği Toplandı (2).JPG Katı Atık ve Yeşil Vadi Su Birliği Toplandı (1).JPG

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.