Karabekir konağı restore ediliyor

Karabekir konağı restore ediliyor

Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, Delice İlçesini ziyaret etti. Delice Tatlıcak Köyü yol çalışmasını yerinde inceleyen Vali Sezer, çalışmaların en kısa sürede tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacağını kaydetti.

  • Kategori : 3. Sayfa
  • 12 Ağustos 2020 Çarşamba
  • 16:59

İlk olarak Delice Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Sezer, Kaymakam Yunus Emre Vural’ a  yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, ilçede yürütülen çalışmalara ilişkin bilgi aldı.  Ziyaretin ardından Vilayetler Birliği destekleriyle restorasyon çalışmaları devam eden Karabekir Konağı'nda incelemelerde bulundu.

 

Ardından Delice Tatlıcak Köyü yol çalışmasını yerinde inceleyen Vali Sezer, çalışmaların en kısa sürede tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacağını kaydetti. Sezer, Çerikli Beldesi’ nde de bir dizi incelemelerde bulunduktan sonra, vatandaşlarla bir süre sohbet etti.  Ziyaretlerinde Vali Sezer’e, Vali Yardımcısı ve İl Özel İdare Genel Sekreter Vekili Yasin Özcan, Delice Kaymakamı Yunus Emre Vural, Delice Belediye Başkanı Turgut Özdem ile Çerikli Belediye Başkanı Nuh Şahin'de eşlik etti.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.