İYİ Parti, Kırıkkale İl Kongresini yaptı

İYİ Parti, Kırıkkale İl Kongresini yaptı

İYİ Parti Kırıkkale İl Başkanlığı, 2’nci olağan kongresini gerçekleştirdi. Kongrede Bülent Şükrü Altınışık yeniden başkan seçildi. 

  • Kategori : Siyaset
  • 27 Temmuz 2020 Pazartesi
  • 11:55

ALTINIŞIK YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ
İYİ Parti Kırıkkale İl Başkanlığı’nda ilçeler ve merkez ilçe kongresinin ardından 2’nci olağan kongre de geçtiğimiz Pazar günü tamamlandı. 606 delegenin oy kullandığı kongrede yeni yönetim kurulu belli oldu. Ayrıca, kullanılan oylar sonucunda Bülent Şükrü Altınışık yeniden başkan seçildi.

YENİ YÖNETİM KURULU
Kullanılan 606 oyun sonucuna göre İYİ Parti Kırıkkale İl Başkanlığı’nda yönetim kurulu şöyle oldu;

                         
YÖNETİM KURULU ASİL                YÖNETİM KURULU ASİL
1    BÜLENT ŞÜKRÜ ALTINIŞIK      21    SEVİM ÖZBEK
2    ARAP OSMAN BARAN              22    ADEM ONAN
3    OSMAN KELEŞ                         23    CEMALİ DOĞAN
4    HAKİM YAĞLI                            24    BORA TUNÇ
5    FAİK BEKTUR                           25    SEVGİ ATEŞ
6    ÖMER AKSUNGAR                  26    FATOŞ BAYIN
7    ENDER KIZILTAN                     27    SAVAŞ ATICI
8    YUSUF ATLI                             28    CENGİZ ÜSTÜNER
9    CAHİT DİNÇ                             29    YÜKSEL KARALÖK
10    BETÜL EROĞLU                   30    CENGİZ UYSAL
11    KENAN ALTINIŞIK                 31    TEKİN DELİCE
12    BÜLENT GÖGEM                  32    BEKİR ERDURAN
13    ŞEVKET ÖZSOY                   33    DİLEK ONUR
14    YUSUF GÖYNÜK                  34    EBUBEKİR KESKİNLİ
15    DEMİRCAN ALGÜL               35    DUMAN BAYIK
16    İSMAİL AYDIN                        36    NEŞET ERMAN
17    SEYFETTİN CAN                   37    FARUK ŞAHİNLİ
18    LEYLA YETKİN                      38    FEHMİ GÜNGÖR
19    MAHMUT ÖZDEMİR              39    İLYAS ELİRİ
20    MUSTAFA ÇAYIR                   40    MUSTAFA KADAN


İL DİSİPLİN KURULU ASİL
1    OKTAY KIRLANGIÇ
2    ERHANGÜLLE
3    MURAT GÜNİ
4    ADNAN BUDAK
5    ALİ FUAT BAYIN
6    EMRAH ŞERBETÇİOĞLU
7    ADNAN ASLAN
8    YAŞAR VURGUN
9    SAİT KAYA


ÜST KURUL DELEGE ( ASİL)                    ÜST KURUL DELEGE (YEDEK)
1    BÜLENT ŞÜKRÜ ALTINIŞIK                 1    FARUK ÖZEN
2    MUSTAFA KADAN                                 2    MEHMET CİNGÖZ
3    HAKİM YAĞLI                                        3    YAŞAR ÖZDEMİR
4    FAİK BEKTUR                                       4    ORHAN BAYKAL
5    YAVUZ KUZUCU                                   5    ARAP DURSUN AVŞAROĞLU
6    SEVİM ÖZBEK                                      6    TALİP KARAPOLAT
 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.