İş İnsanı Orhan Kılıç’ın burs vereceği öğrenciler belli oldu

İş İnsanı Orhan Kılıç’ın burs vereceği öğrenciler belli oldu

Kırıkkale’nin sevilen İş İnsanı E-imzaTR Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Kılıç, 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılında lisans bölümlerine yerleşen 71 öğrenciye burs vereceğini açıklamıştı. Bugün itibariyle burs almaya hak kazanana öğrenciler belli oldu.

  • Kategori : Gündem
  • 21 Eylül 2020 Pazartesi
  • 18:15

HER ALANDAN ÖĞRENCİYE BURS VİRLECEK
Bin 816 üniversite öğrencisinin katıldığı burs başvurusunda, burs almaya hak kazanan 71 öğrenci belli oldu. Tamamı lisans bölümüne yerleşen öğrencilerden oluşan listede mühendislik fakültesinden halkla ilişkiler fakültesine, tıp fakültesinden hukuk fakültesine kadar her alanda öğrenim gören öğrencilerin isimleri yer aldı. Ayrıca burs almaya hak kazanan öğrencilerin tamamı Kırıkkale ili nüfusuna kayıtlı öğrencilerden seçildi. Kılıç böylelikle memleketinin çocuklarına sahip çıkmayı amaçladığını belirtti.

Öte yandan, Kılıç yaptığı açıklamada, Kırıkkaleli öğrencilere bundan sonra da burs verilmeye devam edeceğini açıkladı.


 

burs.jpg

fatmaktepe64@gmail.com
fatma aktepe

kıymetli kardeşim benim oglumda busene unuversiteyebaşlıyor basliyormakina mühendisliği bölümü ama burs ayarliyamadik eğitimi için buna çok ihtiyacimiz var çocuğun ders çalışması için leptoba ihtiyacı var tek gelirim iz abinin asgari ücretle çalışıyor ben kas hastasiyim yim sincan cezaevi yakınında oturuyorum evim kira banada yardimci olursaniz size minnattar olurum saygilarimla


YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.