İbrahim’in hayali gerçek oldu 

Kırıkkale’nin sevilen ses sanatçısı, söylediği türkülerle herkesin yüreklerine dokunan Bektaş Dolu, bu kez duygu dolu bir çalışmaya imza attı. Doğuştan kas hastası İbrahim Gündoğdu’nun hayalini gerçekleştirerek, onunla birlikte klip çekti.

  • Kültür Sanat
  • 07 Aralık 2022
  • 11:08

BİRLİKTE DÜET YAPTILAR 
Bozkırda söylenen türkü geleneğinin yaşatılması amacıyla tezenesiyle herkesin yüreklerine dokunan Kırıkkaleli ses sanatçısı Bektaş Dolu, doğuştan kas hastalığı bulunan İbrahim Gündoğdu’nun hayalini gerçekleştirdi. Söz ve müziği kendisine ait olan ‘Bacı-Gardaş’ bestesiyle klip çeken Dolu, İbrahim Gündoğdu ile düet yaptı.

DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI 
Klip sosyal medyada yer almasıyla birlikte kısa süre içerisinde binlerce kişiye ulaştı. Klip ile ilgili açıklamalarda bulunan Dolu, “Bir hayalim var diyen İbrahim Gündoğdu kardeşimizin ricası üzerine klip çektik. Kendisine Allah’tan acil şifalar diliyorum. Bizler her zaman hastalarımızın yanındayız ve de yanında olmaya devam edeceğiz. Bir kardeşimizin hayallerini gerçekleştirmek bizlere mutluluk ve gurur verdi” dedi. 

ASLA VAZGEÇMEYİN 
Sosyal medya hesabından paylaşım yapan İbrahim Gündoğdu ise, “Ben doğuştan kas hastasıyım. O ses Türkiye'ye yapmış olduğum başvurunun kabulü sonrasında, seçmelere katıldım. Seçmelerde geçen süreçte hastalığım tetikledi ve 4 ay yoğun bakımda kaldım. Ama hayallerimden hiçbir zaman vazgeçmedim.” Gazetekale.com 

HAYAL KURMAKTAN KORKMAYIN
“Bu klipi çekerken bir çok farklı duyguyu aynı anda yaşadım. Ancak en büyük amacım burada öncelikle benim gibi kas hastası çocuklara ve sonra sizlere yani tüm dinleyicilerime bu şarkı vesilesi ile bir mesaj göndermekti. Asla vazgeçmeyin. Pes etmeyin. Hayal kurmaktan korkmayın. Hayat yaşadığınız zorluklara, adaletsizliğe ve ayrımcılığa rağmen yaşamaya değer. Tek yapmanız gereken benim gibi hayata sımsıkı sarılıp önünüzdeki hedefleri birer birer atlamak. Biz birlikte güçlüyüz” dedi.

Haber: Ahmet Gökdemir 
 

İlginizi Çekebilir

Aybimaş Nokta AVM’ye görkemli açılış 

İlginizi Çekebilir

Devletin sıcak yüzü halkın yanında 

İlginizi Çekebilir

Yüksek İhtisas Hastanesi’ne 5.7 Milyon TL’lik yatırım 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

37040

MHP teşkilatı seçime hazır!

Gümüş, Gazetekale Gazetesi’nin 1’inci yaşını kutladı

Besicilere çiçek hastalığı uyarısı!

Otomobil ve kamyonet çarpıştı, 1 kişi öldü!

Ronaldo, Al-Nassr’da ilk golünü penaltıdan kaydetti

İnternet haber siteleri için 1 Nisan’da yeni bir dönem başlıyor

SIRADAKİ HABERLER