Gürpınar’dan çok konuşulacak sözler!

Televizyon kanallarının ünlü ve sevilen isimleri arasında yer alan İkbal Gürpınar, konuk olduğu bir programda Suriyeliler konusuna farklı yaklaştı. 15 Temmuz'u Suriyeliler sayesinde kazandık diyen Gürpınar, “Suriyeliler geldikten sonra kuraklık bitti” şeklinde sözleri büyük yankı uyandırdı.

  • Gündem
  • 07 Mayıs 2022
  • 11:56


KURAKLIK SURİYELİLER GELİNCE BİTTİ 
Kırıkkale’nin Bahşılı ilçesi nüfusuna kayıtlı Televizyon kanallarının ünlü ve sevilen isimleri arasında yer alan sunucu İkbal Gürpınar,  Suriyelilerin Türkiye'ye gelişiyle ilgili bir TV programında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Gürpınar, 15 Temmuz darbe girişiminin Suriyeliler sayesinde önlendiğini iddia ederek Türkiye'deki kuraklığında Suriyeliler sayesinde bittiğini söyledi.


YAĞMUR ÜZERİNE YAĞMUR YAĞDI 
15 Temmuz darbe girişiminin Suriyeliler sayesinde önlendiğini iddia eden Gürpınar, Türkiye'nin içinde bulunduğu kuraklıktan da Suriyelilerin Türkiye'ye alınması sayesinde kurtulduğunu söyledi. Ülke TV'nin konuğu olan İkbal Gürpınar'ın programdaki sözleri sosyal medyada çok konuşuldu. Gürpınar'ın sözleri şu şekilde: "15 Temmuz'u kesinlikler Suriyeliler sayesinde kazandığımıza inanıyorum. Basını bir takip edin. Ben araştırdım internette bulamadım. 15 Temmuz'dan belki bir kaç ay önce Meteoroloji feci bir kuraklık olacağını söylemişti. Ama bu Suriyeliler geldikten sonra yağmur üzerine yağmur yağdı, yağmur üzerine yağmur yağdı."
 

Murat Hacıosmanoğlu
Yazık bunun da ailesi falan var, bu kadar akıl sağlığını yitirmek için çok travmatik şeyler yaşamış olmalı, üzüldüm bir insan olarak.

C. D.
Bu hanımefendiyi alkışlayanda olmuşmudur?

Haydaa Buyur
Allah Sana Akıl Fikir Versin, 15'Temmuz'u Da Değersizleştirdin Abidin

murtaza kurt
Ana babasına ihanet acıklaması,neticede dinci normal.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

99565

Ecel değil, geçimsizlik öldürecek!

Ulusal basında biz 

178 bin 821 metrekareye yapı ruhsatı verildi 

Firari 2 hükümlü yakalandı

Yılda 22 milyon metreküp su tüketiyoruz 

Yerel firmaları çoğaltmalıyız

SIRADAKİ HABERLER