Görevde yükselme sınavı için kitap hazırlandı

Sağlık-Sen Şube Başkanı Recep Akdoğan, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür vekili Rukiye Eryılmaz’ı ziyaret etti. Ziyarette Akdoğan, sendika tarafından hazırlanan görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavlarına hazırlık kitabını takdim etti.

  • Gündem
  • 06 Eylül 2022
  • 12:37
Görevde yükselme sınavı için kitap hazırlandı

MUTABIK KALINAN KONULAR ARASINDA YER ALDI
Sağlık-Sen Şube Başkanı Recep Akdoğan, Genel Yetkili Sendika olan sendikamız tarafından toplu sözleşme görüşmelerinde ve tüm platformlarda sık sık dile getiriyoruz.  “Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavlarının” belirli periyodlarda olması gerektiğini ifade ediyoruz.  Bu anlamda çalışanlarımızın hak kayıpları yaşamasının önüne geçilmesi gerektiği ile ilgili mücadelesinde bir kazanımımız olarak bilindiği gibi Toplu Sözleşme Görüşmelerimizde mutabık kalınan konular arasında yer almıştır” dedi.

ZİYARET GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Bu kapsamda ilk olarak Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın başlattığı “Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği” programı çerçevesinde Akdoğan ve yönetim kurulu Kırıkkale Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne ziyarette bulundular.  Akdoğan, hazırlık kitaplarımızdan; Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Kuruluş Müdür Vekili Hatice Şenses ve Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürü Burçin Tonga’ya da takdim etti.

BAŞARI DİLEKLERİNDE BULUNDU
Sendikamız tarafından hazırlatılan görevde yükselme hazırlık kitaplarının tüm üyelere destek mahiyetinde ücretsiz bir şekilde dağıtımının yapılacağını ifade eden Akdoğan, “Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği süreçlerinde bulunan tüm üyelerimize yürekten başarılar dilerim” dedi.

Haber: Burak Çalışkan

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

46691

HIV enfeksiyonu yayılmaya devam ediyor

Millet bahçesinin açılışına çok az kaldı

Kontrolden çıkan otomobil iş yerine girdi!

Park halindeyken yanan otomobil kullanılamaz hale geldi

Geleceğin meslekleri

Fikret Karabudak Stadyumu yenilenecek

SIRADAKİ HABERLER