Gazeteciler önemli görev üstleniyor

Saadet Partisi İl Başkanı Veysel Kutluca ve parti yönetimi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Gazetekale’ye ziyaret gerçekleştirdi. Parti yönetimi İmtiyaz sahibi Kadir Yahşi ve ekibine başarılar diledi.

  • Gündem
  • 11 Ocak 2022
  • 11:31
Gazeteciler önemli görev üstleniyor

GAZETECİLİK MESLEĞİ CİDDİYET İSTER 
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Saadet Partisi İl Başkanı Veysel Kutluca, merkez ilçe başkanı Selami Çakır, Kadın Kolları Başkanı Yasemin Çakır ve İl Müfettişi Faruk Vurgun, Gazetekale’yi ziyaret ettiler. Gazetakele imtiyaz sahibi Kadir Yahşi ve Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Gökdemir ile ekibine başarı temenni eden heyet, gazetecilik mesleğinin kutsal ve önemli bir görev olduğunu söylediler. 

DOĞRU BİLGİNİN KAYNAĞI 
Kutluca, “Demokratik bir ülkenin vazgeçilmez unsurlarından biri de bağımsız basındır. Tarafsız, özgür, ilkeli ve basın ahlak kurallarına uyan bir medyanın toplumsal kalkınmanın, gelişmenin sağlanmasında önemli yeri vardır. İletişim ve buna bağlı olarak etkileşim sürecinin belirleyici olduğu günümüzde gazetecilik, insanlara haber ve bilgi akışı sağlama gibi çok yönlü bir misyonu içermektedir. 

FEDAKARCA ÇALIŞMA SERGİLİYORLAR
“Bu önemli misyonu yerine getirmek için her türlü şartta görevlerini yerine getiren gazetecilerimizin mesai saati gözetmeksizin, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek ve her konuda haberdar etmek için fedakarca çalışmakta olduklarını hep beraber müşahede etmekteyiz. Ülkemizin ve Kırıkkale’nin sorunlarını, ihtiyaçlarını, taleplerini yetkililere ve kamuoyuna aktaran ve sorunların çözümünde önerileriyle toplumdaki  mekanizmanın daha sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olan milletimizin adeta gören gözü, işiten kulağı olan gazetecilerimizin  bu görevi yerine getirmede gösterdikleri fedakarlık ve gayretlerini takdirle karşılarken, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlarım” dedi.
 

İlginizi Çekebilir

Şehit Soyutemiz’in baba ocağına taziye ziyareti 

İlginizi Çekebilir

Ulusal basında biz 

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale'nin Ablası Ceylan ile Doludizgin Hasbihal

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

80691

Arıcıların tercihi Kırıkkale

Çılgın Kırıkkaleli 19 saatte 160 kilometre koştu

Vekalet yoluyla kurban kesim organizasyonu başladı 

İYİ gençler vatandaşın sorunlarını dinliyor 

Okullarda yaz etkinlikleri kursu başladı

Üniversite öğrencisinin ölümüne ilişkin davada keşif yapılacak

SIRADAKİ HABERLER