Fenomen Çiğköfteci MR.Umut, Kırıkkale'yi tanıtacak

Fenomen Çiğköfteci MR.Umut, Kırıkkale'yi tanıtacak

'Her şehirde bir çiğköfte' projesi ile Türkiye'nin tüm illerini gezerek buralarda çiğköfte videosu çeken ve şehri tanıtan ünlü Çiğköfteci MR.Umut, bu haftaki tanıtım videosunu Kırıkkale'de çekti. 

  • Kategori : Gündem
  • 16 Şubat 2021 Salı
  • 20:51

ŞEHRİN TANITIMINA KATKI SAĞLIYOR
Semih İpek organizatörlüğünde ‘Her şehirde bir çiğköfte’ projesiyle tüm Türkiye’yi dolaşan internet fenomeni Çiğköfteci MR.Umut ve sunucu Özlem  Demir, bu haftaki tanıtım klibini Kırıkkale’de çekti. Tarihi Çeşnigir Köprüsü ve Büyük Şehir Parkında bulunan Kırıkkale'nin sembolü silah anıtının önünde gerçekleştirilen çekimler renkli görüntülere sahne oldu. Çektiği video ile Kırıkkale'nin tanıtımına katkı sağlayan MR.Umut, vatandaşlara da yaptığı çiğköfteden ikram etti.

TÜRKYILMAZ VE YILDIRIM'I ZİYARET ETTİ
Çeşnigir Köprüsü ve silah anıtındaki çekimlerini tamamlayan MR.Umut, daha sonra Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz ve Keskin Belediye Başkanı Dede Yıldırım'ı ziyaret etti. Her iki belediye başkanıyla da sohbet ederek fikir alışverişinde bulunan MR.Umut, başkanlara üzerinde 'Adana Altınkoza' yazılı kilim hediye etti. 

cigkofte (1).jpg cigkofte (2).jpg cigkofte (4).jpg cigkofte (3).jpg cigkofte (5).jpg cigkofte (6).jpg cigkofte (7).jpg cigkofte (8).jpg cigkofte (9).jpg cigkofte (10).jpg cigkofte (11).jpg cigkofte (12).jpg cigkofte (13).jpg cigkofte (14).jpg

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.
SIRADAKİ HABERLER

Tümü
Alaaddin Güneşer

Üzmeye ne hakkınız var

Aysun Sertdemir

Bir çocuğun gözyaşları!

Gurbet Lüy

Hepimiz sorumluyuz!

Mehmet Fırat Özsayın

Dolar neden bu kadar arttı?

İlyas Şen

Ben de vlogger ya da youtuber olmak istiyorum

Nisan Çalışkan

Şooorayı yazmalımıyız?

Kadir Yahşi

Şehr-ül Emin

Emre Kandemir

Başkan mı? Çoban mı?